مهاجم اسبق استقلال می‌تواند در نقش فرشته نجات این باشگاه ظاهر شود. مهاجم تیم فنرباغچه که به صورت قرضی در زوریای اوکراین توپ می‌زد، مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفته و اخبار غیررسمی حاکی از آن است که باشگاه هال سیتی انگلیس شانس بیشتری به نسبت اندرلخت بلژیک برای جذب مهاجم تیم ملی دارد.

همانطور که پیش از این بارها و بارها به آن اشاره شده، مدیران اسبق استقلال در شرایطی با جدایی صیادمنش از این تیم و حضورش در فنرباغچه موافقت کردند که از دو انتقال بعدی این بازیکن، درصدی به استقلال برسد.

در صورتی که تیمهای خواهان اللهیار، حاضر به پرداخت 5 میلیون یوروی مورد نظر فنرباغچه برای صدرو رضایتنامه این بازیکن شوند، رقمی در حدود 30 میلیارد تومان به استقلال خواهد رسید.

همه اینها را نوشتیم تا به گزارش امروز روزنامه ایران‌ورزشی و نقش صیادمنش در حل مشکل این‌روزهای استقلال برسیم.

 

بر اساس این گزارش، استقلال در حدود 55 میلیارد تومان بدهی دارد که 30 میلیارد آن مربوط به اداره مالیات، 20 میلیاید مربوط به اداره بیمه و بقیه هم متعلق به طلبکاران شخصی استقلال است و در صورتی که تکلیف تیم بعدی صیادمنش مشخص شود، استقلال می‌تواند نیمی از بدهی‌هایش را با گرفتن درصدش از انتقال اللهیار فراهم کند و به همین دلیل مدیران استقلال هم منتظر اخبار جدید درباره تیم بعدی صیادمنش هستند.


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: