فاطمه گودرزی در 19 تیر ماه 1342 در تهران متولد شد ولی اصالتی بروجردی دارد. فاطمه گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است.فاطمه گودرزی دارایدارای مدرک دیپلم اقتصاد میباشد و پسر ش پویان گنجی نیز بازیگر است.فاطمه گودرزی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.  دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی با انتشار عکسی در فضای مجازی که ظاهری غمگین دارد و بدون همسرش است این گمانه زنی را در ذهن کاربران فضای مجازی ایجاد کرده که زندگی خانوادگی او با همسرش دچار اختلال شده است و کاربران فضای مجازی به این عکس واکنش نشان دادند این درحالی است که تا چندی پیش عکس های خانوادگی عروس فاطمه گودرزی به همراه پسر فاطمه گودرزی کل فضای اینستاگرام را پر کرده بود و حاشیه های زیادی از ازدواج این دو زوج به پا شده بود اینک اما پس از مدت طولانی که خبری از این دو زوج نبود انتشار عکس دریا مرادی دشت بدون همسرش گمانه زنی بابت جدایی از پسر فاطمه گودرزی را قوت بخشیده است. 

عروس فاطمه گودرزی

بیوگرافی و زندگینامه خانم فاطمه گودرزی

نام:فاطمه

نام خانوادگی:گودرزی

تاریخ تولد:1342/4/19

محل تولد:تهران

همسر:عبدالرضا گنجی

فاطمه گودرزی در 19 تیر ماه 1342 در تهران متولد شد ولی اصالتی بروجردی دارد. او همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است.

fatemehgoodarzi_07-600x450فاطمه گودرزی و همسرش عبدالرضا گنجی

فاطمه گودرزی دارایدارای مدرک دیپلم اقتصاد میباشد و پسر ش پویان گنجی نیز بازیگر است. فاطمه گودرزی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

فاطمه گودرزی از سال 1361 دوره دو ساله تئاتر را در اداره بازیگری گذارند. نخستین بازی او در تلویزیون در سال 1367 در سریال گالش های مادربزرگ بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال 1369 تجربه کرد.

 او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (1377) و نقش مکمل زن (1370) در جشنواره فیلم فجر شده است.

عروس فاطمه گودرزی ازدواجش را علنی کرد

چند ماه پیش بود که انتشار عکس دونفره دریا مرادی دشت و پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی حسابی خبرساز شد اما واکنشی از سوی هیچ کدام از این هنرمندان منتشر نشد که تاییدی بر این ادعا باشد.

نوزدهمین جشن حافظ بیستم تیرماه برگزار شد و فاطمه گودرزی بازیگر کشورمان به همراه عروس و پسرش در این مراسم حضور داشت .

فاطمه گودرزی

عاشقانه های عروس فاطمه گودرزی برای پسرش

دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواجش واکنش نشان داد و عاشقانه هایی برای همسرش نوشت.

287108_573

فیلم شناسی و کارنامه هنری فاطمه گودرزی

کارهای سینمایی فاطمه گودرزی

        مهاجران (1369)

        به خاطر همه چیز (1369)

        خانه خلوت (1370)

        افسانه مه پلنگ (1370)

        جنگ نفتکش ها (1372)

        می خواهم زنده بمانم (1373)

        بهشت پنهان (1373)

        آرزوی بزرگ (1373)

        غزال (1374)

        حریف دل (1375)

        تابلویی برای عشق (1376)

        جنگجوی پیروز (1377)

        تلفن (1378)

        همسر دلخواه من (1379)

        فوتبالیست ها (1379)

        آب (1380)

        ازدواج صورتی (1383)

        ازدواج به سبک ایرانی (1383)

        نیما یوشیج (1385)

        دست های خالی (1385)

        پایان راه (1385)

        شب حوراء (1386)

        گنجشکک اشی مشی (1392)

        آنچه مردان دربارهٔ زنان نمی دانند (1392)

fatemehgoodarzi_01-600x600

مجموعه تلویزیونی فاطمه گودرزی

        فاصله ها (1389)

        پس از سال ها (1388)

        ترانه مادری (1387)

        شیخ بهایی (1387)

        دردسر والدین (1380)

        فردا دیر است (1376-1377)

        آپارتمان (1372)

        رعنا (1367-1369)

        گالش های مادربزرگ (1367)

        آئینه (سری سوم) (1366)

فاطمه گودرزی

راه رسم شوهرداری به شیوه فاطمه گودرزی

هرکسی شیوه خاص خودش را در زندگی مشترک دارد و بی تردید با تکیه بر این شیوه، می تواند حس آرامش و امنیت را به خودش، همسرش و البته فرزندان شان منتقل کند. همسرم عبدالرضا گنجی به نوعی همکارم است ایشان در عرصه کارگردانی فعالیت می کنند و همین موضوع باعث می شود حرف های مشترک زیادی برای گفتن داشته باشیم و شغل یکدیگر را درک کنیم. منتهی شیوه ای که من و همسرم، در زندگی در پیش گرفتیم و تا به امروز، به دوام زندگی ما هم کمک زیادی کرده، این است که به یکدیگر اجازه نفس کشیدن بدون یکدیگر را می دهیم بله درست خواندید نفش کشیدن.

متاسفانه خیلی از زوج ها تصور می کنند دوست داشتن شان را صرفا باید با کنار هم بودن به یکدیگر نشان بدهند، در حالی که گاهی، زیادی در کنار هم بودن ها باعث تکراری شدن می شود و شرایطی را ایجاد می کند که زن و شوهر، هیچ حرف مشترکی را با هم نداشته باشند… بخشی از حرف غیرمشترک به واسطه خاطره هایی غیرمشترک ایجاد می شود، به همین خاطر، گاهی زن و شوهرها، باید این اجازه را به هم بدهند که بدون یکدیگر به سفر بروند و با دوستان شان معاشرت کنند. به نظر من، این دوری های کوتاه مدت، آنها را به یکدیگر نزدیک تر می کند و باعث می شود، برای هم کلی حرف و خاطره نگفته داشته باشند. حداقل این فرمول در مورد زندگی من جواب داده است.

خدارو شکر، من دوبار لذت شیرین مادرشدن را چشیدم و یک دختر و پسر به اسم «پویان» و «آوا» دارم.

فاطمه گودرزی

اگر پای تعریف از خود نگذارید، باید بگویم آشپزی ام خوب است. معمولا از پس طبخ غذاهای مختلف بر می آیم زمانی که خانه باشم، همیشه خودم آشپزی می کنم، تا همسر و فرزندانم از نعمت خوردن غذاهای خانگی محروم نشوند.

با هم رفیق هستیم

فاطمه گودرزی: ارتباط خوب و صمیمانه‌ای با فرزندانم دارم اما اینکه تا چه حد در این مسیر موفق بوده‌ام را باید پویان و آوا بگویند. حس شخصی‌ام این است که دوست دارم با بچه‌هایم رفاقت داشته باشم و آنها هر چه را می‌توانند با من در میان بگذارند. ضمن اینکه به حریم شخصی یکدیگر هم احترام می‌گذاریم.

فاطمه گودرزی با دخترش آوا و پسرش پویان رابطه‌ای صمیمی و متفاوت دارد

آوا: فکر می‌کنم ارتباط ما دیگر از حالت مادر و دختری و مادر و پسری خارج شده و واقعا بیشتر شبیه دوستانی صمیمی هستیم. گاهی آنقدر صحبت‌های من و مادرم صمیمانه می‌شود و گپ می‌زنیم و با هم می‌خندیم که واقعا حس می‌کنم با یک دوست بسیار نزدیک در حال گفت‌وگو هستم.

پویان: به‌نظرم نخستین اصل بازیگری برقراری ارتباط با دیگران است و مادر ما هم یک بازیگر است و خیلی راحت می‌تواند با دیگران و افرادی با سنین مختلف ارتباط برقرار کند و این ارتباط خوب قطعا در وهله اول شامل حال ما شده است. مادرم از زمان تولد من تابه حال بازیگر است و ما هم چه از نظر ژنتیکی و چه از نظر کاری این توانایی را از مامان به ارث برده و یاد گرفته‌ایم.

فاطمه گودرزی: البته من دو سال بعد از تولد تو بازیگر شدم (می‌خندد) سر آوا هشت ماهه باردار بودم که در سریال «گالش‌های مادربزرگ» بازی کردم.

پویان: پس تصحیح می‌کنم، از زمانی که خودم راشناختم مادرم بازیگر است می‌خندد .

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی و ورزش

فاطمه گودرزی در جایی گفته است که همیشه دنبال ورزش بوده است و در دبیرستان به والیبال علاقه داشته است و بازی می کرده البته به صورت حرفه ای والیبال را دنبال نکرده است و بعد از مدتی کلا والیبال را کنار گذاشته است.

بعد از والیبال به دنبال ورزش بدنسازی و شنا رفته است و مرتب و با نظم این ورزش ها دنبال می کرده است. بعد از تشکیل تیم والیبال هنرمندان مجددا به ورزش قدیمی خود بازگشته است و در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

فاطمه گودرزی و شهره سلطانی

خانم گودرزی شما در سال‌‌های اخیر از جمله هنرمندانی بودید که سفیر بیماران دیابت و ام اس شدید. در این باره صحبتی دارید؟

من هم همانند خیلی از هنرمندان کشورمان دوست دارم که در جمع کسانی باشم که بتوانم کمکی کوچک و مردم پسندانه داشته باشم. در واقع هر کاری که از دستم بربیاد انجام می‌‌دهم تا دل یک بیمار و یک فردی را خوشحال کنم. به خصوص بیماران خاص و مسائل کودکان و خیریه‌‌هایم مختلف اکثرا شرکت می‌‌کنم.

اولین کارتان را به یاد دارید؟

اگر اشتباه نکنم سال ۶۷، “گالش‌های مادر‌بزرگ” اولین تجربه‌ام جلوی دوربین و بازی مقابل زنده‌یاد حسین پناهی بود.

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی و فریبا کوثری

تا کنون در نقش‌‌های زیادی به ایفای نقش پرداختید. شما بازیگر سه دهه از سینما و تلویزیون هستید. شرایط امروز در حرفه‌تان را چطور می‌‌دانید؟

اکثر کارهایم را دوست دارم. همیشه بازیگر از نگاه مردم است که می‌‌تواند تشخیص دهد که بازی خوبی ارائه داده است یا خیر. «می‌خواهم زنده بمانم»، «غزل» و «افسانه مه پلنگ» کارهای خوبی هم بود که در آن دهه‌‌ها بازی کردم. به نظرم بازی کردن در سال‌‌ها پیش خیلی سخت‌تر از امروز بود.

اما به جرات می‌‌گویم که قصه‌‌ها پخته تر و بهتر ازشرایط الان بود و فیلم‌‌هایی که برای گیشه ساخته می‌‌شد با فیلم‌‌های حرفه‌ای جایگاه متفاوتی داشتند. البته محدودیت‌‌ها هم باعث شده تا فیلمنامه‌‌ها تنوعی نداشته باشند.

زندگی-فاطمه-گودرزی-1

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: