فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران‌خودرو از امروز/ آغاز ثبت‌نام خودرو برای مادران دارای دو فرزند + جدول

 در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو، پژوپارس، پژوپارس تی‌یو5، پژو207 دستی با سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه‌ماهه عرضه می‌شود.

مشتریان برای ثبت‌نام نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز شنبه 14 اسفندماه تعیین خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت اینترنتی ایران‌خودرو به‌نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به‌نشانی ikco_ir به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند از  سه‌شنبه 10 اسفندماه، به‌مدت سه روز از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به‌نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

14001210080456379248827910

آغاز فروش محصولات ایران‌خودرو به مادران دارای دو فرزند و بالاتر

گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اولین طرح فروش محصولات خود را برای مادران دارای دو فرزند و بیش‌تر به اجرا درمی‌آورد.

 در این طرح که از سه‌شنبه 10 اسفندماه به‌مدت سه روز اجرا می‌شود، پژوپارس، پژوپارس تی‌یو5، پژو207 دستی با سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت مصوب و با موعد تحویل سه‌ماهه عرضه خواهد شد.

در صورتی که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت فروش فوق‌العاده باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد. مراسم قرعه‌کشی احتمالی این طرح در روز شنبه 14 اسفندماه و همزمان با قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده برگزار خواهد شد.

در طرح فروش فوق‌العاده، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از 19 آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

مادران متقاضی می‌توانند در موعد مقرر، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به‌نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

 

منبع: ایکوپرس

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: