رامبد جوان این روز ها مشغول ساخت فصل جدید خندوانه است. به گفته رامبد جوان قرار است ویژه برنامه ای برای عید نوروز بسازد. باید دید این سوپرایزی که رامبد جوان درباره اس حرف می زند چیست. رامبد جوان به تازگی با نگار جواهریان ازدواج کرده است و زندگی خوبی را تشکیل داده است. رامبد جوان با نگار جواهریان ازدواج کرده و برای زایمان همسرش رامبد جوان او را به کانادا برد.

رامبد جوان با اعلام خبر آغاز ضبط قسمت های مربوط به پخش نوروز «خندوانه»، گفت:در حال انجام کارهای مقدماتی ویژه برنامه عید هستیم که از شنبه ضبط برنامه ها آغاز خواهد شد.

جوان درباره ی تدارک برنامه نوروزی «خندوانه» گفت: تلاشمان را می کنیم بترکانیم؛ بعضی جاها می ترکد و بعضی جاها نمی ترکد اما نه اصولا تلاشمان را می کنیم.

وی گفت: برنامه سال تحویل خیلی جذابی داریم و در ایام عید برنامه خواهیم داشت.

به گفته رامبد جوان استودیو «خندوانه» تعطیل شده است و عوامل در حال آماده سازی مقدمات نوروز هستند.

رامبد جوان

رامبد جوان مجری و تهیه‌ کننده برنامه خندوانه که چندی پیش سفر کانادای او به همراه همسرش نگار جواهریان حواشی بسیاری را به وجود آورد، حالا در صفحه اینستاگرام خود متنی در واکنش به انتقادات و قضاوت‌های مردم منتشر کرده.

رامبد جوان که در این چند ماه در مقابل قضاوت های مردم و حواشی ایجاد شده درباره سفرش سکوت کرده بود بالاخره با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد و سکوتش را شکست.

رامبد جوان نوشت:

ممنون که کنارمین.

دم همه‌ی ۹ میلیون نفرتون گرم چه اون‌ها که مهربونن.

چه اون‌ها که نامهربونن.

چه اون‌ها که مودبن، چه با من چه با بقیه.

چه اون‌ها که بی‌ادبن چه با من چه با بقیه.

چه اون‌هایی که مراقب قضاوتشون هستن.

چه اون‌هایی که ندونسته عین آب خوردن می‌برن و می‌دوزن و بی حساب و کتاب قضاوت می‌کنن.

چه اون‌ها که با حالن و حال بقیه رو هم خوب می‌کنن.

چه اون‌ها که افسردگی دارن و حال بقیه رو هم می‌گیرن؛ و چه اون‌ها که زندگی رو دوست دارن و براش یه کاری می‌کنن و چه اون‌ها که خودشونو ول کردن تو غصه و تلخی و ناامیدی و ...

خلاصه که بعد از این تقسیم‌بندی‌ها بهتون می‌گم که بی تقسیم بندی و یه جا همتون رو دوست دارم، چون اینجوری به خودم یاد دادم.

سلامت و قوی باشین.

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان در خندوانه

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان آخرین روز تیرماه امسال برای اولین بار طعم پدر و مادر بودن را چشیدند و دخترشان نوردخت متولد شد.

رامبد جوان

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه

مدتی بعد از اتمام ششمین فصل برنامه خندوانه رامبد جوان و همسرش برای تولد دخترشان راهی کانادا شدند و این سفر با حواشی زیادی برای این زوج هنری همراه بود.

نی نی و دادا کار جدید رامبد جوان در کانادا

رامبد جوان در جدیدترین فعالیت هنری اش در کانادا انیمیشن نی نی و دادا را با همراهی مقداد اخوان در فضای مجازی منتشر کرده است.

زندگی شخصی رامبد جوان

رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.

کودکی رامبد جوان از زبان خودش

رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

ازدواج رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. این دو در سریال مسافران با یکدیگر هم بازی بودند. داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد. سحر دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و آتیلا پسیانی در این آشنایی نقش پر رنگی داشته است.

رامبد جوان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۹ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: