در هفته ۱۰۶ همه‌گیری کووید۱۹ در کشور، روند بستری‌های ناشی از این بیماری در عمده استان‌ها نزولی یا ایستاست، اما فوت همچنان در اکثر استان‌های کشور روندی افزایشی داشته و در برخی استان‌ها از جمله تهران، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی نیز افزایش بارز فوتی‌ها را در هفته اخیر شاهد بوده‌ایم.

 بررسی هفتگی وضعیت موجود کرونا طی هفته اول اسفند ماه ۱۴۰۰، مصادف با هفته ۱۰۶ همه‌گیری کرونا در کشور، نشان می‌دهد که تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده در کشور در هفته اخیر ۷۵۸۰۸ نفر، تعداد بستری‌های جدید ۱۴۰۵۹ و تعداد موارد فوت شده جدید در هفته اخیر ۱۵۶۳ نفر بوده است.

آمار کرونا

آمار کرونا

آمار کرونا

مرور روند همه‌گیری در کلیه استان‌های کشور در هفته ۱۰۶ اپیدمی کرونا

در ادامه می‌توانید روند همه‌گیری کووید ۱۹ در کلیه استان‌های کشور را تا پایان هفته اول اسفند ماه ۱۴۰۰ معادل هفته ۱۰۶ اپیدمی در کشور مشاهده کنید:

تهران

در استان تهران نیز در هفته اخیر تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده جدید ۴۶۴۵ نفر، تعداد موارد بستری جدید ۲۲۳۷ و تعداد فوتی‌ها طی هفته اخیر ۲۱۸ نفر بوده است.

آمار کرونا

همچنین در استان تهران در هفته اخیر موارد بستری افزایش و فوت استان افزایش بارز داشته است. بروز موارد بستری و میزان مرگ و میر از متوسط کشور کمتر است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: