آغاز پیش فروش ایران خودرو از امروز. شرایط بسیار ویژه پیش فروش ایران خودرو برای مشتریان. پیش فروش ایران خودرو هر هفته سه شنبه برگزار میشود. هر هفته جمعه از بین افرادی که در پیش فروش ایران خودرو ثبت نام کرده اند قرعه کشی می شود. پیش فروش ایران خودرو یک سری شرایط خاص هم دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

در راستای اجرای طرح فروش محصولات ایران‌خودرو بصورت هفتگی در سه‌شنبه‌ها، این هفته سی‌و چهارمین مرحله از  طرح فروش فوق‌العاده برای سه محصول راناپلاس، پژو ۲۰۷ دستی پانوراما و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک با قیمت قطعی و موعد تحویل سه ماهه اجرا می‌کند.

طبق روال فروش‌ ایران‌خودرو در سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی، مهلت ثبت‌نام از امروز آغاز و به مدت سه روز تا پایان روز پنجشنبه (۱۹ اسفند ماه) خواهد بود. متقاضیان این طرح در موعد مقرر می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی  esale.ikco.ir   درخواست خود را ثبت کنند.

قرعه‌کشی این طرح، برای تعیین مشتریان نهایی روز شنبه هفته آینده (۲۱ اسفند ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

محدودیت‌های فروش فوق‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و بر این اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.  

لازم به ذکر است که همزمان با این طرح، ایران‌خودرو قصد دارد در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١٩ آبان ١٤٠٠  مجلس شورای اسلامی، دومین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کند؛ مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌خودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد. در غیر این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط خواهد رسید، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت. 

خودروهای ارائه شده، مهلت ثبت‌نام و شرایط ثبت‌نام برای هر دو طرح مشابه بوده و تنها کدهای فروش متفاوت است.

پیش فروش ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

ایران خودرو قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات خود (فروش فوری با موعد ۹۰ روزه، مرحله اول فروش محصولات ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت - بخشنامه ۴۴۳۲) را در اسفند ۱۴۰۰ برای پژو پارس، پارس TU۵، پژو ۲۰۷i دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک برگزار کرد.

محصولات ایران خودرو

بر اساس بخشنامه ۴۴۳۲ ایران خودرو، پژو پارس، پژو پارس TU۵،پ ژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ نوزدهم آبان ۱۴۰۰ از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران خودرو برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، امکان ثبت نام در این طرح را دارند.

قرعه کشی ایران خودرو

در این طرح ۲۲۳ هزار و ۲۵۶ نفر ثبت نام کردند و ۱۹۰ هزار و ۳۸ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.‌

تعداد ثبت نام کنندگان ایران خودرو

پژو پارس: تعداد افراد ثبت نامی ۲۵ هزار و ۱۱۲ نفر

پژو پارس TU۵: تعداد افراد ثبت نامی ۱۲۳ هزار و ۶۸۳ نفر

پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای: تعداد افراد ثبت نامی ۲۸ هزار و ۱۶۲ نفر

دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک: تعداد افراد ثبت نامی ۱۳ هزار و ۸۱ نفر

برندگان ایران خودرو

ده هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. ده هزار نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.

تعداد خودروهای قرعه کشی ایران خودرو

در این طرح ۱۰ هزار خودرو از چهار محصول ایران خودرو عرضه می‌شود:

۲۷۵۰ دستگاه پژو پارس

۱۲۵۰ دستگاه پژو پارس TU۵

۱۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای

۵۰۰۰ دستگاه دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: