فردی رینکون، هافبک تهاجمی کلمبیایی سابق رئال مادرید بر اثر تصادف شدید، شرایطی بحرانی را سپری می کند. رینکون بامداد دیروز در خیابان های شهر کالی در حالی که خود پشت فرمان بود و سه نفر دیگر نیز در ماشین او را همراهی می کردند، بر اثر برخورد به یک اتوبوس به شدت مصدوم شد. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و دو ساعت و 45 دقیقه نیز جراحی او به طول انجامید ولی سطح هوشیاری او تنها 4 درصد است و به نظر، مرگ مغزی شده است.

پس از یک تصادف شدید

در مبارزه با مرگ؛ شرایط بحرانی بازیکن سابق رئال

بازیکن کلمبیایی سابق رئال پس از یک تصادف شدید در آستانه مرگ قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، فردی رینکون، هافبک تهاجمی کلمبیایی سابق رئال مادرید بر اثر تصادف شدید، شرایطی بحرانی را سپری می کند. رینکون بامداد دیروز در خیابان های شهر کالی در حالی که خود پشت فرمان بود و سه نفر دیگر نیز در ماشین او را همراهی می کردند، بر اثر برخورد به یک اتوبوس به شدت مصدوم شد. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و دو ساعت و 45 دقیقه نیز جراحی او به طول انجامید ولی سطح هوشیاری او تنها 4 درصد است و به نظر، مرگ مغزی شده است.

رسانه های کلمبیایی ادعا می کنند که زنده ماندن رینکون، چیزی شبیه به معجزه خواهد بود و از مردم خواسته اند برای او دعا کنند. 

رینکنون بین سال های 1995 تا 1997 برای رئال 21 بازی انجام داد. او از ناپولی به رئال پیوسته بود و پس از دو سال نه چندان خوب در رئال راهی فوتبال برزیل شد و تا زمان بازنشستگی در آنجا به بازی ادامه داد.

رینکون سابقه 84 بازی و 17 گل ملی را در کارنامه دارد. او بین سال های 1999 تا 2001 برای تیم ملی کلمبیا بازی هایی به یادماندنی انجام داد. رینکون یک بار سال 2013 نیز به دلیل تصادف ماشین تحت جراحی قرار گرفته بود ولی شرایط خوب بدنی‌اش، باعث نجات وی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: