علیرضا مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تشریح جزئیات جدید درگیری در محل ایست و بازرسی زاهدان که به شهادت «محمود آبسالان» فرزند سردار «پرویز آبسالان» جانشین سپاه سلمان فارسی سیستان و بلوچستان منجر شد. از دستگیری تعدادی از عوامل این حادثه تروریستی خبر داد. او بیان کرد: به دنبال وقوع این درگیری هیچ کسی مجروح نشده و بقیه افراد درگیر با عملیات در محل ایست و بازرسی سالم هستند.

علیرضا مرحمتی بامداد شنبه در گفتگو با رسانه‌ها اظهار داشت: در جریان درگیری در محل ایست و بازرسی زاهدان «محمود آبسالان» فرزند سردار «پرویز آبسالان» جانشین سپاه سلمان فارسی استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

پسر فرمانده سپاه

وی تصریح کرد: در رابطه با این حادثه تاکنون تعدادی دستگیر شده‌اند و اقدامات اطلاعاتی در حال انجام است که متعاقباً نتایج آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: به دنبال وقوع این درگیری هیچ کسی مجروح نشده و بقیه افراد درگیر با عملیات در محل ایست و بازرسی سالم هستند.

پسر فرمانده سپاه

مرحمتی یادآور شد: عاملان حادثه دستگیر شده‌اند و تحقیقات در حال انجام است.

پسر فرمانده سپاه

سردار حسین الماسی

بنابراین گزارش، بامداد روز شنبه خودروی سردار «حسین الماسی» فرمانده تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی سیستان و بلوچستان مورد حمله یک خودروی حامل چهار سرنشین قرار گرفت که براثر این حادثه تروریستی «محمود آبسالان» محافظ وی به شهادت رسید.

گفته می‌شود، این شهید بزرگوار در محل ایست و بازرسی نیروهای امنیتی بسیج در منطقه تأمین اجتماعی زاهدان بر اثر تیراندازی افراد ناشناس به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده است.

مطابق اطلاعات کسب‌شده با عکس‌العمل به‌موقع تیم عملیات سپاه، هر چهار سرنشین خودروی ضارب دستگیر شدند.