شرکت های فیلم سازی در تمام دنیا جز دسته شرکت هایی است که برای ساخت یک فیلم پرطرفدار و مثبت هزینه بسیار زیادی خرج می کند. تهیه کننده و کارگردان فیلم برای ساخت یک فیلم خوب و پر مخاطب عوامل زیادی از جمله شرایط روحی و روانی، حوادث، شخصیت ها، محیط و هزینه های آن را در نظر می گیرند. فیلم های قدیمی که در گذشته ساخته شده اند به نظر دور از واقعیت بوده و امروزه اتفاق افتاده مانند فیلم های ایجاد پاندمی، فیلم های حوادث طبیعی، جنگ و ترور معمولا افراد را به فکر می برد که آیا این تولید این فیلم ها اتفاقی می باشد و یا اینکه هدف خاصی پشت این فیلم ها می باشد. برای دانلود فیلم خارجی رسانه نیکی دیلی را دنبال کنید.

پیشنهاد فیلم های خارجی پر طرفدار و سرگرم کننده

1- املی

فیلم خارجی املی Amélie یا Le fabuleux destin d’Amélie Poulain محصول ۲۰۰۱ کشور فرانسه و آلمان موضوعی کمدی و عاشقانه به کارگردانی ژان پیر ژونه است این فیلم توسط شرکت تولیدات کلودی اوسارد ساخته و منتشر شد. همچنین ژان پیر ژانت و گالامه لارانت نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند و در ۲۵ آوریل سال ۲۰۰۱ توسط UGC-Fox Distribution در کشور فرانسه اکران شد سپس در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۰۱ توسط Prokino Filmverleih در کشور آلمان پخش گردید. این فیلم برنده ۵۹ جایزه از جمله جایزه بفتا برای بهترین فیلنامه و بهترین طراحی تولید و برنده جایزه سزار شده و نامزد دریافت ۷۴ جایزه دیگر (نامزدی ۵ جایزه اسکار، جایزه گلدن گلوب و بفتا) در جشنواره های بین المللی متعدد شد. هنرمندانی چون آدری تاوتو، ماتیو کسوویتز، روفوس، لورلا کراوتا، سرژ مرلین، جمل دبوز، کلر موریر، کلوتیلد مولت، ایزابل نانتی، دومینیک پینون، آرتوس دو پنگورن، یولاند مورو، موریس بنیچی در این فیلم هنرمندی کرده اند.! داستان فیلم : آملی داستان دختری به نام آملی است که کودکی اش به دلیل نگرانی اشتباه پدرش از نقص قلبی سرکوب شده است. با این نگرانی‌ها، آملی به سختی با افراد دیگر ارتباط واقعی برقرار می‌کند. این امر باعث می‌شود آملی به دنیای خارق‌العاده‌اش متوسل شود و رویای عشق و زیبایی داشته باشد. او بعداً یک زن جوان می شود و به عنوان پیشخدمت به بخش مرکزی پاریس نقل مکان می کند. پس از یافتن گنج گمشده متعلق به ساکن سابق آپارتمانش، تصمیم می گیرد آن را به او بازگرداند. پس از دیدن واکنش او و دیدگاه جدید او – او تصمیم می گیرد زندگی خود را وقف افراد اطرافش کند. مانند پدرش که شیفته گنوم باغچه اش است، نویسنده ای شکست خورده، هیپوکندریا، مردی که دوست دختر سابقش را تعقیب می کند، “شبح”، روح جوان سرکوب شده، عشق زندگی اش و مردی که استخوان هایش را زیر پا می گذارد. به شکننده بودن شیشه اما پس از اینکه خودش را با این فرارها مصرف کرد – متوجه می شود که زندگی خودش را نادیده می گیرد و به جستجوی عشقش آسیب می رساند. آملی پس از آن متوجه می‌شود که باید تهاجمی‌تر شود و زندگی خود را در دست بگیرد و زیبایی عشقی را که همیشه آرزویش را داشته به تصویر بکشد.

2- باجرنگی 2

فیلم هندی باجرنگی 2 Bhajarangi 2 محصول ۲۰21 کشور هند موضوعی اکشن و فانتزی به کارگردانی هارشا است.همچنین هارشا نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند هنرمندانی چون شیواراجکومار باوانا شروتی در این فیلم هنرمندی کرده اند.! داستان فیلم : Hero به دهکده دیگری با گذشته خشونت آمیز می آید و با روح خوب ارتباط برقرار می کند. با نیت محافظت از کتاب مقدس دانوانتری با شرور و همچنین انتقام مرگ خواهرش مبارزه می کند.

3- وقتی هری سجال را دیدم

فیلم هندی وقتی هری سجال را دیدم Jab Harry Met Sejal محصول ۲۰17 کشور هند موضوعی کمدی و عاشقانه به کارگردانی امتیاز علی است.همچنین امتیاز علی نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند هنرمندانی چون شاهرخ خان آنوشکا شارمابیورن فرایبرگ در این فیلم هنرمندی کرده اند.! داستان فیلم : داستان حول محور سفر هری و سجل در سراسر اروپا می چرخد. جستجوی حلقه نامزدی سجل باعث می شود هری عشق و روابط را بهتر درک کند. سجل آزادی، امنیت و آرامش جدیدی را در همراهی هری تجربه می کند و در بین همه اینها عشق، زندگی، دروغ، هیجان، فانتزی و جستجوی صدای درون وجود دارد. برای دریافت فیلم وقتی هری سجال را دیدم کلیک کنید.

4- پیتزای شیرین بیان

فیلم خارجی پیتزای شیرین بیان Licorice Pizza محصول ۲۰17 کشور کانادا و امریکا موضوعی کمدی و عاشقانه به کارگردانی پل توماس اندرسون است.همچنین پل توماس اندرسون نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند هنرمندانی چون آلانا هایم کوپر هافمن شان پن در این فیلم هنرمندی کرده اند.! داستان فیلم : پیتزای شیرین بیان داستان آلانا کین و گری ولنتاین است که در دره سن فرناندو در سال 1973 بزرگ می شوند، می دوند و عاشق می شوند. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی پل توماس اندرسون، مسیر خائنانه عشق اول را دنبال می کند.

5- قهرمان بزرگ

فیلم خارجی قهرمان بزرگ Heropanti محصول ۲۰14 کشور هند موضوعی اکشن و عاشقانه به کارگردانی صابر خان است.همچنین سانجیف دوتا نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند هنرمندانی چون تایگر شروف، کریتی سانون، پارتا آکرکار در این فیلم هنرمندی کرده اند.! داستان فیلم : برخاسته از هند کنونی در دوران متضاد مدرنیته درخشان و سنت‌های باستانی ریشه‌دار در دوران شهرهای بزرگ در مقابل شهرهای کوچک، داستان عاشقانه‌ای می‌آید که با سرنوشتی غیرممکن مهر و موم شده است. داستان بابلی جسور و دیمپی براتی. آیا بابلو و دیمپیس در زیر وحشت یک قبیله وحشی و منظره خشونت آمیزی که در برابر آن قرار گرفته است، عشق می ورزند. هروپانتی داستان جوانی امروز و به بلوغ رسیدن قهرمانان متضاد آن است. در دسته دانلود فیلم های زیرنویس فارسی جدیدترین فیلم های خارجی را داشته باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: