میکروبلیدینگ به‌عنوان یکی از تکنیک‌ها و روش‌های آرایشی نیمه دائم و دائم برای ابروها، این روزها طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. ابرو یکی از بخش‌های حساس صورت است و نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره افراد به ویژه خانم‌ها ایفا می‌کند. افرادی که به هر دلیلی دچار ریزش ابرو شده‌اند، برای افزایش حجم ابروهای خود از روش‌های میکروبلیدینگ استفاده می‌کنند. با کمک این تکنیک رنگ مخصوص به لایه‌های زیرین پوست ابرو وارد می‌شود و دیگر نیازی به استفاده از لوازم آرایشی برای حجیم نشان دادن ابروها نیست. درسالن‌های میکروبلیدینگ مشهد این روش آرایشی با استفاده از دو روش فیبروز و بلدبروز انجام می‌شود‌. در این مقاله قصد داریم ابتدا درباره مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو صحبت کنیم و سپس به توضیح تفاوت‌های بین روش‌های بلدبروز و فیبروز بپردازیم. در پایان نیز یکی از بهترین سالن‌های ارائه‌دهنده خدمات میکروبلیدینگ مشهد را معرفی کنیم.

میکروبیلدینگ ابرو چیست؟

میکروبیلدینگ ابرو فرآیندی است که طی آن قلم‌های مخصوصی در بین تارهای ابرو، تارهای نازک جدیدی را اضافه می‌کنند و پس از ایجاد برش‌های خطی باریک شبیه تار ابرو، رنگ مخصوص به لایه زیرین پوست ابرو وارد می‌شود‌. این فرآیند شباهت زیادی به تاتو کردن دارد‌. بر روی سر قلم سوزن‌های بسیار ریزی برای ایجاد خطوط نازک در لابه‌لای ابروها وجود دارد. برخی از افراد گمان می‌کنند که زیبا کردن ابروها در سالن‌های میکروبلیدینگ مشهد باعث ایجاد درد در ناحیه ابرو می‌شود‌. این در حالی است که قبل از شروع این فرآیند از کرم‌های موضعی بی‌حس‌کننده استفاده می‌شود. میکروبلیدینگ ابرو پس از شش هفته نیاز به ترمیم دارد و نتیجه نهایی کار در پایان جلسه ترمیم مشخص خواهد شد. در صورتی که ابروهای شما نیاز به میکروبلیدینگ داشته و جشن عروسی در پیش رو دارید بهتر است قبل از این زمان برای شروع میکروبلیدینگ اقدام کنید.

آشنایی با مزایا و معایب میکروبلیدینگ

در این بخش ابتدا درباره مزایا و سپس درباره معایب حجیم کردن ابروها در سالن میکروبلیدینگ مشهد صحبت خواهیم کرد.

  1. مزایای حجم دادن ابروها در سالن‌های میکروبلیدینگ مشهد

  • نیمه دائمی بودن میکروبلیدینگ

یکی از مزایای مهم این روش نیمه دائمی بودن آن است. در واقع ابروهایی که با این روش پرحجم شده‌اند نه تا آخر عمر به همین شکل باقی می‌مانند و نه آنقدر سریع پاک می‌شوند که باعث از بین رفتن هزینه‌ها شوند. با استفاده از این روش تا مدت‌ها از صرف هزینه برای اصلاح ابروها و رفتن به آرایشگاه راحت می‌شوید.

  • افزایش زیبایی چهره

بسیاری از زنان شاغل فرصت کافی برای آرایش ابروهای خود ندارند و مجبورند صبح زود راهی محل کار شوند. مرتب کردن و زیبایی ابروها در سالن میکروبلیدینگ مشهد باعث افزایش زیبایی چهره و مرتب بودن همیشگی ابروها می‌شود. با داشتن ابروهای مرتب و زیبا زنان شاغل و کارمند صبح‌ها بدون استرس و نگرانی برای آراستگی ظاهر خود به سرعت می‌توانند در محل کار خود حاضر می‌شوند.

  • طبیعی بودن ابرو

روش‌هایی مانند تاتوی ابرو شکل ظاهری ابروها را غیرطبیعی می‌کند و با نگاه کردن به چهره فرد به سرعت می‌توان به تاتوی ابروها پی برد‌. اما با کمک این روش هیچ‌کس متوجه نمی‌شود که ابروها برای خود فرد نیست. این روش باعث ایجاد ظاهری کاملا طبیعی و زیبا در ابروی افراد می‌شود.

  • صرفه‌جویی در هزینه و وقت

اکثر خانم‌ها مدت زیادی از وقت خود را جلوی آینه صرف آرایش صورت و ابرو می‌کنند. همچنین هرچند وقت یک‌بار با صرف هزینه‌های رفت و آمد به آرایشگاه می‌روند و برای اصلاح ابروهای خود هزینه می‌کنند. با زیبا کردن ابروهای خود در سالن میکروبلیدینگ مشهد تا چندین ماه نیازی به آرایشگاه نیست و هزینه‌ای صرف اصلاح و آرایش ابرو نخواهد شد. این روش برای افراد عینکی و کسانی که مهارت آرایش کردن ندارند هم بسیار مناسب و کاربردی است.

  1. معایب زیباسازی ابروها در سالن‌های میکروبلیدینگ مشهد

  • محدودیت اجرا برای همه افراد

یکی از معایب حجم دادن ابروها با این روش محدودیت اجرا می‌باشد. در واقع همه افراد نمی‌توانند از طریق روش میکروبلیدینگ ابروهای خود را زیباتر کنند.‌ به‌عنوان مثال برای افرادی که پوست چرب دارند، نتیجه خوبی نخواهد داشت‌.

  • طولانی بودن دوره ترمیم

در این فرایند روی پوست ابرو خراش‌ها و زخم‌های ریزی ایجاد می‌شود. پوست برخی از افراد حساس است و التهاب و زخم ایجاد شده در ابروهای آن‌ها به سادگی خوب نمی‌شود. دوره ترمیم پوست در این روش حداقل تا یک هفته به طول‌ می‌انجامد.

  • احتمال عفونت در ابرو

البته احتمال عفونت به‌عنوان یکی دیگر از معایب استفاده از روش‌های حجم دادن ابروها در سالن میکروبلیدینگ مشهد، درصد بسیار کمی از افراد را درگیر می‌کند. فقط در صورت استفاده از ابزارهای غیر استاندارد، غیر بهداشتی و بی‌کیفیت احتمال عفونت وجود دارد.

  • سخت پاک شدن

بعضی از افراد از نتیجه حجیم شدن ابروهای خود در برخی از مراکز آرایشی رضایت ندارند و گاهی به رنگ استفاده شده واکنش آلرژیک نشان می‌دهند. این افراد بلافاصله ممکن است تصمیم بگیرند که ابروهای خود را پاک کرده و به حالت عادی برگرداندند. هزینه پاک کردن فوری میکروبلیدینگ بسیار زیاد است‌.

تفاوت انجام روش‌های بلدبروز و فیبروز در سالن میکروبلیدینگ مشهد

بلدبروز به‌عنوان یک روش بسیار جدید امروزه مورد توجه بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است. در این تکنیک خط‌های هاشوری که در داخل ابروها ایجاد می‌شوند، بیشتر، ریزتر و برخی بلندتر از روش فیبروز هستند.‌ تعداد زیاد استروک‌ها در روش بلدبروز توسط نیروهای ماهر سالن میکروبلیدینگ مشهد به ابروها نمایی سه بعدی و بسیار طبیعی می‌بخشد و لبه‌های ابرو برخلاف روش فیبروز کاملا آزاد است. از مزایای این‌ روش می‌توان به قرینه‌سازی ابروها، داشتن حالت طبیعی و بسیار ظریف، فرم دادن به آرک و تاج ابرو، پاک شدن راحت‌تر نسبت به روش تاتو، کمک به تغییر حالت ابروها، درد و سوزش بسیار کم‌تر نسبت به روش‌های قدیمی، استفاده از رنگ‌های گیاهی و بدون سرب، عدم ایجاد آلرژی در پوست ابرو، از بین رفتن تدریجی هاشورها بدون هیچ اثری از قرمزی یا لکه در روی ابروها. به این نکته نیز توجه کنید که خانم‌هایی قبلا از روش تاتو برای ابروهای خود استفاده کرده‌اند، نمی‌توانند از خدمات ارائه شده در سالن‌های میکروبلیدینگ مشهد استفاده کنند.

معرفی مرکز زیبایی میکروبلیدینگ صدر مشهد

اگر ساکن مشهد هستید یا برای مسافرت در این شهر حضور دارید و برای دریافت خدمات زیبایی ابروها در یکی از سالن‌های میکروبلیدینگ مشهد به دنبال یک مرکز زیبایی خوب و معتبر هستید، ما به شما مرکز زیبایی صدر مشهد را پیشنهاد می‌کنیم. برای آگاهی از قیمت خدمات ارائه شده در این مرکز زیبایی و رزرو وقت می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.aroosisaz.com مراجعه کنید. در سالن صدر مشهد به‌‎عنوان بهترین سالن میکروبلیدینگ مشهد زیباسازی ابروها با روش‌های بلدبروز و فیبروز با استفاده از بهترین رنگ‌های گیاهی بدون سرب و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود.