خانواده چهار نگهبان که ازسوی مردی 24 ساله درشهریار با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند با حضور دردادسرای جنایی تهران برای قاتل درخواست قصاص کردند. یکی از قربانیان این تیراندازی دروازه بان سابق تیم ملی هندبال بود.

1111111111111-4

  به گزارش خبرنگار جام جم ، این قاتل تیرانداز به نام علیرضا 24 ساله ، جمعه ششم خرداد امسال به دلیل اختلافی که بر سر یک زمین  با یک ارگان دولتی داشت به روستای بالابان شهرستان شهریار رفت و با تیراندازی به شش نگهبان  ، چهارنفرشان را کشت و دو نفررا زخمی کرد. بعد از جنایت به تهران آمد . روز بعد  پیش از آنکه بتواند پنج نفری که در لیست سیاه او قرار داشتند را به قتل برساند،  در خیابان طالقانی تهران با  ماموران درگیر شد . در این درگیری  چهارمامور زخمی شده و قاتل فراری نیز بازداشت شد.

1236097_392

 مردی که پدر و برادرش در این تیراندازی کشته شده اند ، به خبرنگار جام جم گفت:   برادر 22 ساله ام پیام دروازه بان تیم هندبال کرمانشاه و تیم ملی  بود .   چون بیکاربود ،تصمیم گرفتم که مثل من و پدرمان به عنوان نگهبان به این زمین بیاید  . روز حادثه  پدرم "جلال" 53  ساله و برادر22   ساله ام " پیام"  شیفت کاری شان بود. قاتل  بی رحمانه  به آنها و دو همکارشان به نام های "عبدالعلی"  و " علی "25 ساله  شلیک کرد وجانشان را گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: