با نزدیک شدن به سال‌های پایانی دوره تحصیل در مدرسه، بیشتر دغدغه دانش‌آموزان انتخاب و خرید کتاب‌های کمک درسی برای توسعه دانش خود است. از آنجایی که بسیاری از دانش‌آموزان مقطع یازدهم به فکر خرید کتاب کمک درسی هستند، ما قصد داریم نکاتی در مورد خرید کتاب‌های کمک درسی یازدهم در اختیار شما بگذاریم.

کتاب‌‌های کمک آموزشی کنکور از قدیم مورد نظر دانش‌آموزان بودند ولی از آنجایی که تنوع این کتاب‌ها بسیار زیاد است، احتمال دارد به هنگام انتخاب و خرید یکی از کتاب‌های کمک درسی نیاز به راهنمایی و مشاوره داشته باشید. در ابتدا باید ضعف خود را درک کنید و سپس برای خرید نهایی دست به کار شوید.

کتاب کمک درسی یازدهم را از کجا بخریم؟

با تصور اینکه شما ضعف خود را سنجیده و بهترین کتاب را زیر نظر دارید، ولی به طور حتم این سوال برایتان پیش می‌آید که کتاب‌های کمک درسی خود را از کجا بخرید که منبعی جامع و کامل از تمام کتاب‌ها باشد؟

 سایت وطن بوک یکی از سایت‌های جامعی است که انواع کتاب‌های کمک درسی یازدهم را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین لازم نیست فکر و ذهن خود را درگیر این موضوع کنید، کافی است یکی از کتاب‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید.

 البته هر درس نیاز به نسخه جداگانه‌ای دارد، برای مثال ممکن است انتشارات گاج کتاب کمک درسی ریاضی خود را با کیفیت بالایی منتشر کند ولی کتاب زبان انگلیسی این انتشارات خیلی راضی‌کننده نباشد. همچنین با مطالعه نظر سایر دانش‌آموزان می‌توانید بهترین کتاب کمک درسی مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنید.

خوشبختانه با توسعه تکنولوژی و اینترنت خرید کتاب‌های کمک درسی راحت شده و شما لازم نیست وقت زیادی را در کتاب‌ فروشی‌های انقلاب صرف کنید. از طریق اینترنت می‌توانید کتاب کمک درسی مورد نظر خود را بخرید.

بهترین کتاب‌های کمک درسی فیزیک یازدهم

با توجه به اینکه در رشته تجربی یا رشته ریاضی مشغول به تحصیل هستید، می‌توانید بهترین کتاب کمک درسی فیزیک خود را انتخاب کنید. البته برخی از انتشارات همانند انتشارات گاج دارای 2 کتاب کمک درسی فیزیک یازدهم برای هر دو رشته ریاضی و تجربی خواهند بود.

کتاب کمک درسی فیزیک یازدهم تجربی میکرو گاج برای دانش‌آموزان مقطع یازدهم رشته تجربی گزینه خوبی به حساب می‌آید، در حالی که کتاب کمک درسی فیزیک یازدهم ریاضی میکرو گاج مخصوص دانش‌آموزان مقطع یازدهم رشته ریاضی طراحی شده است. سایر انتشارات نیز از همین روش استفاده می‌کنند.

فیزیک یازدهم تجربی تست خیلی سبز و فیزیک یازدهم ریاضی تست خیلی سبز نیز از دیگر کتاب‌های کمک درسی مناسب برای دانش‌آموزان مقطع یازدهم به حساب می‌آید. در ضمن فیزیک یازدهم تجربی تست الگو به همراه فیزیک یازدهم ریاضی تست الگو را می‌توان جزء بهترین کتاب‌های کمک درسی یازدهم در نظر گرفت.

در ادامه 7 مورد دیگر از بهترین کتاب‌های کمک درسی مناسب برای مقطع یازدهم را به شما معرفی خواهیم کرد:

 • فیزیک یازدهم تجربی سیر تا پیاز گاج ( فیزیک یازدهم ریاضی سیر تا پیاز گاج)
 • فیزیک یازدهم تجربی نردبام خیلی سبز ( فیزیک یازدهم ریاضی نردبام خیلی سبز)
 • فیزیک یازدهم تجربی سه بعدی الگو ( فیزیک یازدهم ریاضی سه بعدی الگو)
 • فیزیک یازدهم لقمه مهروماه
 • فیزیک یازدهم تجربی تست خوشخوان ( فیزیک یازدهم ریاضی تست خوشخوان)
 • فیزیک یازدهم تجربی کتاب کار خیلی سبز ( فیزیک یازدهم ریاضی کتاب کار خیلی سبز)
 • فیزیک یازدهم تجربی کتاب کار گاج ( فیزیک یازدهم ریاضی کتاب کار گاج)

ده مورد از بهترین کتاب‌های کمک درسی شیمی یازدهم

از آنجایی که درس شیمی یکی از مهم‌ترین دروس رشته‌های تجربی وریاضی به حساب می‌آید، باید هنگام خرید کتاب کمک درسی آن دقت زیادی به خرج دهید. در واقع برخی از انتشارات توانسته‌اند بالاترین سطح علمی و آموزشی را در کتاب‌های خود تامین کنند.

 یکی از همین انتشارات، نشر خیلی سبز است. شیمی یازدهم تست خیلی سبز را می‌توان یکی از بهترین کتاب‌های کمک درسی شیمی یازدهم در نظر گرفت که از سطح بالایی برخوردار است.

کتاب کمک درسی شیمی یازدهم مبتکران تک جلدی نیز یکی دیگر از کتاب‌های کمک درسی با کیفیت است که دانش‌آموزان بسیاری را به سمت خود جذب کرد.

شیمی یازدهم میکرو گاج هم جزء کتاب‌های خوب و پرکاربرد کمک درسی در مقطع یازدهم است که بسیاری از دانش‌آموزان با مطالعه این کتاب توانسته‌اند به نتایج خوبی در آزمون‌های خود دست پیدا کنند.

شیمی یازدهم تست الگو را دست کمک نگیرید، زیرا این کتاب کمک درسی نیز از درس‌نامه‌ها و مفاهیم پرکاربردی تشکیل شده است. در این بخش 6 مورد از کتاب‌های کمک درسی شیمی یازدهم را به طور خلاصه برای شما نام می‌بریم:

 • شیمی یازدهم سیر یا پیاز گاج
 • شیمی یازدهم آبی قلم چی
 • شیمی یازدهم جیبی خیلی سبز
 • شیمی یازدهم جمع‌بندی الگو
 • شیمی یازدهم آموزش و تست مهر و ماه
 • شیمی یازدهم کتاب درسی زیر ذره‌بین

کدام کتاب کمک درسی زیست یازدهم را بخرم؟

سعی کردیم در این مقاله کتاب‌های کمک آموزشی مهم‌ترین دروس مقطع یازدهم را به شما معرفی کنیم. علاوه بر فیزیک و شیمی، یکی از دروس مقطع یازدهم، زیست‌شناسی است که برای دانش‌آموزان رشته تجربی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

از این‌رو کتاب کمک درسی زیست یازدهم تست خیلی سبز را به شما توصیه می‌کنیم. در ادامه باید گفت کتاب کمک درسی زیست یازدهم میکرو گاج نیز می‌تواند یکی دیگر از بهترین کتاب‌های کمک درسی شما به حساب آید.

 اگر در مقطع یازدهم تجربی هستید و هنوز برای انتخاب کتاب کمک درسی زیست‌شناسی خود تردید دارید، بهتر است کتاب کمک درسی زیست یازدهم سه بعدی الگو را خریداری کنید.

برخی از کتاب‌های کمک درسی نسبت به سایر کتاب‌های هم‌رده خود از جزئیات آموزشی بیشتری برخوردار هستند و همین امر سبب موفقیت بیشتر دانش‌آموزان در دوره تحصیل می‌شود. برای مثال کتاب کمک درسی زیست یازدهم خط فکری نشر دریافت از جمله همین کتاب‌های کمک درسی با سطح علمی بالا است.

برای مطالعه جامع زیست یازدهم حتی می‌توانید کتاب زیست یازدهم زیر ذره‌بین را خریداری کنید تا به نتیجه مطلوب خود دست یابید. امیدواریم این مطلب کوتاه ما به شما در انتخاب بهترین کتاب کمک درسی یازدهم کمک کرده باشد. 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: