سخنگوی دولت از دو بار استعفای حجت‌الله عبدالملکی، وزیر کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: با قبول استعفای دوم توسط رییس‌جمهور، محمدهادی زاهدی وفا در وزارت کار و رفاه اجتماعی جایگزین ایشان شد.

به نقل از  ایسنا، در این نشست علی بهادری جهرمی  با اشاره به استعفای وزیر کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای عبدالملکی دیروز برای دومین بار استعفا دادند که این بار مورد پذیرش رییس جمهوری قرار گرفت و این استعفا با هدف خدمت رسانی به مردم تقدیم رییس جمهوری شد که از تلاش مجاهدانه ایشان در این وزارتخانه تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: ایشان از دولت جدا نمی‌شوند و به عنوان مشاور رئیس جمهوری از ظرفیت ایشان استفاده میشود.

بهادری جهرمی با اشاره به جایگزین وی در دولت اظهار کرد: محمدهادی زاهدی به عنوان جایگزین ایشان در نظر گرفته شده است که برای ایشان نیز آرزوی موفقیت می‌کنیم.

یک امام صادقی دیگر در دولت رئیسی سمت گرفت

به گزارش تجارت‌نیوز، زاهدی وفا، سرپرست وزارت کار کیست؟

محمد هادی زاهدی وفا سرپرست کار و رفاه اجتماعی شد. او کارشناسی ارشد معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق علیه‌السلام است.

زاهدی وفا متولد سال ۱۳۴۲ در تهران و دارای دکتری اقتصاد، کارشناسی ارشد معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و کارشناسی ارشد و دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا کانادا دارد.

وی در سال‌های ۱۳۸۴ الی ۱۳۸۸ معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی را بر عهده داشته‌ است

زاهدی‌وفا متصدی جدید وزارت کار، دانشیار دانشگاه و از اساتید اقتصادی باسابقه محسوب می‌شود که سوابق علمی و کاری طولانی در دو دهه اخیر داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: