بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل

 بازی های موبایلی هم چون کالاف دیوتی موبایل، سرشار از صحنه های جنگی و اکشن هستند. در این بازی ها که از نوع بتل رویال هستند، با رقبای خود مبارزه می کنید. سلاح های جنگی و تفنگ ها در این جا نقش بسزایی ایفا می کنند. در این جا، هر شخصیتی نوع خاصی از سلاح را در اختیار دارد. برنده آن کسی است که بتواند با اسلحه خود رقبایش را نابود کند و خود زنده بماند. بنابراین نوع اسلحه انتخابی او درجه اهمیتی بالایی دارد. این را بخاطر داشته باشید برای دریافت بهترین اسلحه ها شما نیازمند خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت جمینجا  و استفاده در این بازی دارید تا بتوانید بهترین اسلحه را استفاده کنید . در کنار نوع اسلحه، میزان مهارت و تجربه بازیکن نیز مهم می باشد. این عوامل دست به دست هم می دهند و میزان قدرتمندی گیمر را مشخص می کنند. یکی از گروه بندی انواع اسلحه در بازی معروف کالاف دیوتی، اسنایپر می باشد. در ادامه، برترین و بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل معرفی خواهد شد.

طبقه بندی سلاح های کالاف دیوتی

در بازی کالاف دیوتی موبایل انواع سلاح های جنگی به چشم می خورد. دلیل آن هم کاملا واضح است. این بازی به صورت اکشن و مبارزه ای طراحی شده است. نابودی رقبا و دشمنان یک بازیکن، با کمک این اسنایپ ها صورت می گیرد. البته علاوه بر سلاح های گرم، سلاح های سرد نیز وجود دارد. سلاح گرم در فاصله و برد بیشتری قادر به عمل می باشد. حال آن که سلاح های سرد معمولا در فاصله های کم تری نسبت به دشمن کارآمد هستند.  به طور کلی، در این بازی با سه نوع سلاح روبرو هستیم.

 1. اسنایپر
 2. شاتگان
 3. مسلسل

اسنایپر کالاف موبایل

اسنایپر در کالاف دیوتی

اسنایپر، سلاحی قدرتمند و سنگین در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد. این گروه از سلاح های جنگی در بین بازیکن ها بسیار محبوب و پر طرفدار هستند. ضمن این که اسنایپر کالاف دیوتی موبایل در دسته پر کاربردترین تجهیزات نیز قرار می گیرد. انواع گوناگونی از این نوع سلاح ها مشاهده می شود. انتخاب یک نمونه آن به میزان مهارت و علاقمندی خودتان بستگی دارد. در وهله اول باید بلد باشید با آن کار کنید. یعنی مهارت کافی در این زمینه داشته باشید. در درجه دوم باید از اسلحه انتخابی خود خوشتان بیاید. این عوامل، اسنایپ زدن را راحت تر می کنند. در نهایت، شما می توانید پلی گیم های رقیب را از پای در آورید. 

تجهیزات جانبی

بر روی انواع اسلحه می توان تجهیزات جانبی نصب کرد. برخی از آن ها جنبه تزیینی و زیبایی بخشی دارند. اما یک سری از این تجهیزات جانبی به جهت کاربرد خود مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل هم می تواند آن ها را داشته باشد و هم نداشته باشد. انتخاب و نصب آن ها سلیقه ای است و به خود گیمر مرتبط می باشد. رنگ و پوشش آن ها را می توان خود انتخاب نمود. دوربین از جمله تجهیزات جانبی کاربردی تلقی می شود. البته در نصب این گروه از وسایل جانبی، حتما توجه کنید که سلاح شما سنگین نشود. شاید دقت و عملکرد شما را بهتر کنند. اما سنگین تر شدن آن و کند شدن سرعت حرکت، معذلی بزرگ محسوب می شود. این جوانب را در نصب تجهیزات اضافی مورد توجه قرار دهید.

1.   لوکاس، بهترین اسنایپر

بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل، لوکاس می باشد. اسلحه ای قدرتمند و بسیار سرعتی که در رتبه اول سلاح های اسنایپ قرار گرفته است. شاید خیلی ها بگویند کار با این نوع سلاح جنگی سخت و پیچیده است. اصلا این طور نیست. کار با این تفنگ و در دست گرفتن آن بسیار ساده می باشد. قدرت تخریبی بالایی دارد. از طریق شلیک با آن خسارت های زیادی ایجاد می شود. دو ویژگی مهم در لوکاس، آن را خاص و محبوب نموده است.

 1. اولا، سرعت و عملکرد فوق العاده ای دارد. بدین معنی که در نابودی دشمن می توانید سریع تر عمل کنید. فرصت عکس العمل را از رقیب خود تا حدی می گیرید. وقت بازی محدود است و شما با این سلاح سرعتی سود می کنید.
 2. دوما، این سلاح در دسته نمونه های سبک با قابلیت حمل آسان قرار گرفته است. این ویژگی برای گیمر ها بسیار مهم تلقی می شود. زیرا راحت تر آن را حمل نموده و سرعت حرکتشان بالا می رود. ضمن این که می توانند تجهیزات جانبی و پیوست به آن بیفزایند. بدون این که بترسند وزن آن سنگین و غیر قابل تحمل شود.

انواع لوکاس

لوکاس یک اسنایپ زن قوی و بسیار محبوب می باشد. این اسنایپر سرعتی خود شامل نمونه های متعددی می باشد. از نظر شکل و ظاهر نیز بسیار متنوع شده است. ظاهری زیبا و مورد پسند گیمرها دارد. ضمن این که می توان از اسکین های گوناگونی روی آن بهره برد. هر اسکین یا پوسته، قدرتی خاص را به این سلاح می بخشد. با کمک آن می توانید یک عملکرد منحصر به فرد را به انجام برسانید. لوکاس در دو نوع سرعتی و سنگین ارائه می شود. نمونه سرعتی در مولتی پلیر جواب گو است. حال آن که از مدل سنگین آن در سبک بتل رویال استفاده می گردد. در نمونه های آپدیت شده این بازی، اسلحه اسنایپ زن لوکاس مجهز به دوربین مربعی و دقیقی می باشد. البته چنان چه آن را نداشته باشد، نگران نباشید. امکان نصب دوربین، به خصوص نوع سرعتی روی آن وجود دارد.

 

توانایی لوکوس

 در استفاده از برترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل، لوکوس، باید مجهز به توانمندی هایی خاص بود. با کمک این توانایی ها در استفاده از تفنگ لوکوس بهتر عمل می کنید. به عبارتی دیگر کار با سلاح را بهبود می بخشند.

 • Dead Silence : دشمن صدای پایتان را نمی شنود. این توانایی به شما کمک می کند تا به نحوی حرکت کنید که مخفی بمانید. حرکت، بدون این که صدای پایتان مشخص باشد. این حرکت باعث عملکرد موثر اسلحه شما می شود.
 • Toughness : دشمن روبروی شما قرار دارد و در حال هدف گیری شما است. شما هم سعی می کنید تا او را نشانه بگیرید. اما تصویر شما مدام حرکت می کند و گویی متزلزل است. لرزش بدن شما مانع از هدف گیری دقیق می گردد. این توانمندی، لرزش تصویرتان را به میزان 60 درصد کاهش می دهد. بدین طریق می توانید بهتر هدف گیری کنید و رقیبتان را نابود سازید.
 • Agile : وقتی در مکان شلوغی با رقبای زیادی قرار دارید، معمولا در حال دویدن هستید. این دویدن همراه با تیراندازی نیز خواهد بود. امتحان کنید. بدوید و نشانه بگیرید. گویی بعد از دویدن نمی شود بلافاصله و دقیق نشانه گیری کرد. گویی ذهن، قدرت تجزیه و تحلیل فوری ندارد. اما این توانایی، دقت هدف گیری شما را تا 85 درصد افزایش خواهد داد. توانمندی خارق العاده ای می باشد.

2.   آرستیک (Arctic)

بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل بعد از لوکاس، آرستیک می باشد. این سلاح جنگی در رده دوم این بازی قرار داشته و جزو محبوب ترین هاست. برای بازی های بتل رویال و مولتی پلیر دو نوع مختلف آن به کار گرفته می شود. هم می تواند قدرتی و سنیگن تجهیز شود. هم می تواند به صورت سبک، سرعتی و قوی باشد. محدوده آسیب آن بسیار زیاد بوده و حتی قادر به تخریب یک دیوار بزرگ نیز می باشد. اسلحه ای عالی که می توانید از چندین پیوست در کنار هم روی آن استفاده کنید. بدون این که با هم تداخلی داشته باشند. این پیوست های هم زمان، قدرت عملیاتی آن را بیشتر خواهند کرد. بدون نیاز به هدف گیری دقیق، دشمن خود را سریعا از پای در می آورید. حتی می توان روی آن دوربین سرعتی نصب کرد. البته دوربین متعلق به سلاح، تصویر دشمن را بسیار واضح نمایش می دهد.

3.   M21 EBR

رتبه سوم اسنایپر کالاف دیوتی موبایل به ام 21 ایکس بی آرها تعلق دارد. یکی از سلاح های قدرتی و خوب در این بازی محسوب می شوند. البته می توانید آن را به صورت سبک یا سنگین و قدرتی یا سرعتی تجهیز کنید. گزینش این اسلحه و نوع تجهیز آن کاملا به خودتان مرتبط می باشد. این تفنگ متاسفانه دامنه آسیب پذیری بالایی ندارد. به همین دلیل زیاد مورد علاقه گیمرها نیست. یکی از خاصیت های خوب و محبوب آن، توانایی شلیک هایی پشت سر هم می باشد. ضمن این که پس زدن لگد اسلحه در هنگام شلیک تیر، کم است. ویژگی مثبت و بهینه ای می باشد. در عملیات های دوربرد می تواند کارآمد باشد. توانایی از پای درآوردن دشمن و شکست دادن او را نیز دارد. یکی از اسنایپر های خوب محسوب می شود.

4.   DLQ 33

در رده های بعدی بهترین اسنایپر کالاف دیوتی موبایل، به دی ال کیو 33 می رسیم. اسلحه ای که از قدرت خوبی برخوردار است ولی به پای گزینه های قبلی نمی رسد. این اسلحه قابلیت هدف گیری و دقت خوبی دارد. اما یک نمونه سلاح نقطه زن می باشد. شما نمی توانید از آن برای فاصله های دور برد استفاده کنید. در فواصل نزدیک برد می تواند بسیار بهتر عمل نماید. میزان پس زدن لگد اسلحه مذکور، نیز پایین است. لگد اسلحه ضمن کاهش سرعت عملکردی، سبب آزار و اذیت گیمر می شود. معمولا پیشنهاد می شود در بازی های بتل رویال از این نمونه استفاده نشود. شما می توانید روی این نمونه مانند سایر موارد، دوربین نصب نمایید. البته دوربین سرعتی در این جا کاربردی تر است. در بین سلاح های معرفی شده، این نمونه از شکل و ظاهری خاص برخوردار می باشد.

بهترین اسنایپر های کالاف دیوتی

بهترین اسنایپر

در این جا، تعدادی از بهترین و محبوب ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل ارائه شد. به نظر شما از کدام گزینه استفاده کنیم؟؟ کدام یک بهتر می باشد؟؟ موقعیت های یک بازی بسیار متنوع هستند. گیمرها میزان مهارت و نوع بازی گوناگونی دارند. برخی سلاح ها دوربرد هستند و برخی نزدیک بردند.  ببینید مهارت شما به چه میزانی است و در کدام یک از این حالات بهتر عمل می کنید. سپس دست به گزینش سلاح از نوع اسنایپ بزنید. دامنه و میزان آسیب های ناشی از یک سلاح با دیگری فرق دارد. حتی میزان دقت و نوع هدف گیری آن ها دچار اختلافاتی با هم می باشد. انواع گوناگون سلاح و تجهیزات جانبی آن ها وجود دارد. اگر سلاح انتخابی شما عملکرد کاملی ندارد، با افزودن پیوست آن را کامل نمایید. البته استانداردها را رعایت کنید. باید به سادگی بتوانید آن را حمل کنید و با آن کار کنید. تمامی این جوانب را در نظر بگیرید.

چگونگی کار با اسنایپر

اسنایپر کالاف دیوتی موبایل خود را انتخاب کرده اید. حالا می خواهید وارد میدان نبرد یا بازی شوید. قبل از ورود و به کار گیری آن، نکات زیر را در نظر داشته باشید.

 • اگر روی اسنایپ شما دوربین وجود ندارد، یک دوربین مناسب انتخاب کنید و آن را تجهیز نمایید. در هدف گیری دقیق تر به شما کمک می کند.
 • قبل از ورود به میدان بازی، دوربین را تنظیم کنید. آن را به نحوی تنظیم کنید که کاملا صاف و مستقیم باشد. نه بالا باشد و نه پایین قرار گرفته باشد. در این صورت، وقت شما در صحنه نبرد گرفته نخواهد شد.
 • برای نشانه گیری و هدف گیری اصولی، زیاد تمرین کنید. این تمرینات، مهارت شما را هنگام استفاده از اسلحه در مقابل دشمن، بیشتر می کند.
 • اگر می خواهید دشمن را نشانه بگیرید تنه او را هدف قرار دهید. سپاس سر تفنگ را کمی بالاتر بگیرید. البته میزان آسیب پذیری اسنایپر های کالاف دیوتی با هم فرق دارد.
 • نحوه به دست گرفتن سلاح خیلی مهم است. بدین معنی که آن را چگونه در دست خود جای گیری می نمایید. دید شما و نحوه هدف گیری با تفنگ نیز بسیار مهم می باشد. میزان مهارت شما و تسلط بر کار با اسلحه، نیز تا حد زیادی اثر گذار است. همه این ها با تمرین کردن به دست می آید.
 • اگر هیچ کدام از اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل را نپسندید مهم نیست. سی پی کالاف دیوتی را در جمینجا بخرید. می توانید بهترین و حرفه ای ترین نمونه ها را گیر بیاورید.

جمع بندی

حالا دیگر بهترین اسنایپر های کالاف دیوتی موبایل را می شناسید. هر کدام دارای خصلت ها و ویژگی های ممتازی هستند. بنا بر ویژگی های ساختاری آن ها و نوع بازی و مهارت گیمر گزینش می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: