همه افراد در ناخودآگاه خود، زیبایی را تحسین می‌کنند و از آن لذت می‌برند. آنچه باعث می‌شود یک چهره زیباتر به نظر برسد؛ جذابیت و بی نقص بودن همه اجزاء و تناسب بین آنها در صورت است. امروزه که عمل‌های جراحی و اقدامات غیرتهاجمی زیبایی بیشتر از قبل در جامعه رواج دارند؛ اصلاح کردن ایرادات جزئی تبدیل به کاری ساده شده و شما می‌توانید بدون صرف هزینه، زمان یا انرژی زیاد؛ به چهره ایده‌آلتان نزدیک‌تر شوید.

هنگامی که به دقت به چهره مدل‌ها و سابریتی‌های معروف نگاه کنید؛ متوجه خواهید شد که یکی از دلایل زیبایی چهره آنها؛ داشتن گونه‌های خوش فرم و برجسته است. گونه‌های خوش حالت، چهره را زیباتر و شاداب‌تر نشان می‌دهند و به همین دلیل برای ایجاد تناسب در صورت از تزریق فیلر گونه استفاده می‌شود. برای این که دقیق‌تر با نحوره تزریق فیلر گونه، تاثیر آن بر زیبایی و مزایای تزریق فیلر گونه آشنا شوید؛ در ادامه مطلب همراه ما بمانید:

تزریق فیلر گونه چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

اگر تجربه کاهش وزن را داشته باشید؛ حتما می‌دانید که بعد از کم کردن وزن، چربی صورت و مخصوصا گونه هم از بین می‌رود و در نتیجه چهره شما به صورت ناگهانی چند سال شکسته‌تر و تکیده‌تر به نظر می‌رسد. به همین دلیل افرادی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن شدید، دچار افتادگی و کوچک شدن گونه‌ها شده‌اند؛ به سراغ تزریق فیلر گونه می‌روند.

علاوه بر این اشخاص، افراد دیگری هم هستند که به صورت ژنتیکی گونه‌های آنها کوچک و بدون برجستگی است. برای این افراد تزریق گونه می‌تواند بسیار راهگشا باشد و چهره آنها را تبدیل به ورژن زیباتر و جذاب‌تری کند.

البته کسانی که دوست دارند صورتشان را زاویه دار کنند هم از تزریق فیلر گونه استفاده می‌کنند. تزریق ژل باعث می‌شود که گونه‌ها برجسته‌تر و لیفت شوند و فرم کلی چهره هم تغییر کند. گونه‌های خوش حالت لبخند شما را زیباتر نشان می‌دهند و در کل، ظاهری از شما می‌سازند که نسبت به حالت قبلی، جذاب‌تر و جوان‌تر و پر انرژی‌تر به نظر می‌رسد.

فیلر گونه چگونه تزریق می‌شود؟

اگر گونه برجسته هر صورتی را جذاب‌تر می‌کند؛ دلیل نارضایتی بعضی از افراد بعد از تزریق فیلر گونه چیست؟ در پاسخ باید گفت از آنجا که این افراد به جای مراجعه به پزشک متخصص، این کار را داخل کلینیک‌ها یا مراکز نامعتبر انجام می‌دهند؛ میزان ژل تزریق شده با آناتومی صورت آنها تطابق ندارد یا این که از فیلر غیر استاندارد برای گونه آنها استفاده شده است. مراجعه به افراد متخصص و حرفه‌ای تضمین می‌کند که شما بعد از تزریق فیلر گونه، از نتیجه احساس رضایت و شادمانی داشته باشید.

برای تزریق ژل گونه، ابتدا پزشک باید کاملا آناتومی صورت شما، مشکلات و بیماری‌های زمینه‌ای یا ارثی و مسائلی از این دست را بررسی کند. سپس ممکن است در محل تزریق از بی حسی موضعی استفاده کرده و مطابق با انتظارات شما و فیزیک چهره، مقدار مناسبی از ژل را تزریق کند.

علاوه بر تجربه و تبحر پزشک،‌ استفاده از فیلر و ژل باکیفیت هم در نتیجه نهایی بسیار موثر است. در حال حاضر، فیلر آلیاکسین سوئیسی از بهترین برندهای موجود در ایران است که توسط مجموعه مهزیار هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته برندهای دیگری از جمله رستیلن امریکایی، تئوسیال سوئیسی و استایلج فرانسوی هم از محصولات باکیفیتی هستند که در حال حاضر در ایران استفاده نمی‌شوند.

استفاده از ژل‌های غیر استاندارد؛ می‌تواند منجر به عوارض جدی از جمله عدم قرینگی گونه‌ها، التهاب و عفونت، آسیب به اعصاب و یا ظاهر ناخوشایند شود. به همین دلیل پیش از اقدام برای تزریق فیلر گونه، حتما درباره ژل مورد استفاده کلینیک تحقیق کنید.

برای تزریق فیلر گونه باید به چه مواردی دقت کرد؟

اگر قصد دارید با تزریق ژل گونه چهره‌ای زیباتر و شاداب‌تر داشته باشید؛ حتما به موارد زیر توجه کنید:

  • ابتدا از معتبر بودن کلینیک و حضور افراد مجرب در آن مطمئن شوید.

  • به دنبالی مجموعه زیبایی باشید که از فیلرهای استاندارد و حاوی هیالورونیک اسید استفاده می‌کند. ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید؛ علاوه بر برجسته سازی گونه باعث آبرسانی به پوست و جوانسازی آن هم می‌شوند. همچنین این ژل‌ها بیشتری میزان سازگاری را با بدن دارند و استفاده از انها هیچ عارضه‌ای در پی نخواهد داشت.

  • حتما به استاندارد بودن وسایل و تاریخ انقضای فیلرهای استفاده شده دقت کنید.

  • مراقبت‌های مهم قبل از تزریق و بعد از ان را جدی بگیرید. عدم استفاده از داروهای رقیق کننده خون، الکل و دخانیات باعث کاهش احتمال کبودی و التهاب خواهند شد. همچنین بهتر است تا یک یا دو روز از رفتن به حمام آب گرم، جکوزی، آفتاب گرفتن و دست زدن به نقاط تزریق خودداری کنید.

  • در صورت عدم رضایت از تزریق ژل، به هیچ عنوان در خانه برای رفع آن اقدامی نکنید و به پزشک مراجعه کنید تا با تزریق آنزیم تاثیر ژل را از بین ببرد.

مزایای تزریق فیلر گونه چیست؟

تزریق ژل به گونه، مزایایی دارد که باعث شده‌اند در مدتی کوتاه، این اقدام زیبایی تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عمل‌های غیر تهاجمی زیبایی شود. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هنگام تزریق فیلر گونه تقریبا هیچ دردی را احساس نخواهید کرد و این کار به سرعت انجام می‌پذیرد.

  • تزریق فیلر گونه اگر نزد فرد متخصص انجام شود؛ عارضه خاصی در پی ندارد و شما می‌توانید با انجام مراقبت‌های ساده‌ای، از همان روز به زندگی روزمره و روتین خود برگردید.

  • فیلرهای گونه معمولا ماندگاری بین ۶ ماه تا ۱۲ ماه دارند و در این مدت نیازی به تمدید فیلر نیست. البته دوام فیلر به بافت بدن هم بستگی دارد و این ماندگاری در افراد مختلف متفاوت است.

  • تزریق فیلر حاوی هیالورونیک اسید علاوه بر برجسته سازی گونه، منجر به تحریک کلاژن سازی در ناحیه تزریق هم خواهد شد.

جمع بندی

داشتن چهره‌ای زیبا و متناسب خواسته قلبی همه افراد است. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، اکنون ایجاد تغییر در اجزای مختلف صورت تبدیل به کاری آسان و بی‌خطر شده است. تزریق فیلر گونه یکی از اقداماتی است که برای برجسته و خوش فرم شدن گونه‌ها انجام می‌پذیرد.

تزریق فیلر گونه اگر در مجموعه‌های زیبایی معتبری مانند کلینیک مهزیار انجام پذیرد؛ عارضه خاصی در پی نخواهد داشت و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌اورد. مجموعه مهزیار علاوه بر استفاده از پزشکان و افراد متخصص، از بهترین و باکیفیت‌ترین فیلرها استفاده می‌کند و به همین دلیل مراجعه کنندگان به این مرکز، با هیچ مشکل زیبایی و یا سلامتی مواجه نخواهند شد.