برای دکوراسیون داخلی محصولات مختلف و متعددی وجود دارد که حضور آن ها الزامی نبوده اما می تواند کاربری آسان تر و فضای راحت تری را برایمان خلق سازد. این محصولات می توانند در انواع دسته ها جای گرفته و هر یک دنیای متفاوت و مخصوص به خود را داشته باشند. در این متن به بررسی برخی از آن ها از نظر محل کاربری و مصرف اشاره خواهیم کرد.

آشپزخانه : اصلی ترین متریال برای دکوراسیون داخلی یک آشپزخانه کاشی بین کابینتی می باشد. کاشی های بین کابینتی ابعاد 30*60 داشته و می توان آن ها را به صورت افقی یا عمودی در قیمت بین کابینت بالایی و پایینی نصب کرد. نصب آن ها با توجه به رنگ کابینت ها بر روی بدنه می تواند زیبایی خارق العاده ای به قضای آشپزخانه بدهد. یکی از ویژگی های مثبت این محصول تنوع بالای طرح و رنگ در آن ها می باشد که می تواند دست خریدار را برای انتخاب و خرید کاملا باز بگذارد. برای خرید و یا مشاهده قیمت انواع بین کابینتی اینجا کلیک کنید.

 کاشی های بینت کابینتی

فضای داخلی منزل : در فضای داخلی محیط کار یا منزل می توانیم از محصولاتی همچون کاغذ های دیواری، پرده، مبلمان، قرنیز سرامیکی، انواع مجسمه های تزئینی و حتی حوض و آبنما استفاده نماییم. قرنیز های سرامیکی که به بررسی آن ها می پردازیم؛ امروزه به عنوان قرنیز کاشی نیز معرفی می گردند می توانند در پایین دیوار ها نصب شده و در واقع فضای بین کف و دیوار را از یکدیگر متمایز خواهد کرد. قرنیز ها همچنین می توانند از رشد و تردد و موجودات موذی و حشرات جلوگیری به عمل آورد.

فضای خارجی ( تراس و ایوان ) : حوض و آبنما یکی از زیبا ترین و در عین حال ارزان قیمت ترین محصولاتی هستند که می توانیم از آن ها به عنوان زیبا کننده فضا بهره ببریم. در چند سال گذشته حوض های سیمانی که با سرامیک های استخری پوشش داده خواهند شد توانسته اند در بازار جایگاه خوبی را پیدا کرده و به بهترین شکل و نقش در بازاری رقابتی عرضه گردند.

https://kalasakht.com/products?cat=حوض

حوض ها تک طبقه و آبنما ها طبقاتی خواهند بود. معمولا برای داخل منزل می توان برای ایجاد فضای سرسبزی و سرزندگی از حوض های کوچک ماهی و در تراس و ایوان ها از حوض های به مراتب بزرگ تر و متناسب با فضا استفاده می کنند. همچنین در حیاط منازل به دلیل وجود فضای بزرگ تر و بیشتر می توان از حوض های طبقاتی یا آبنما ها استفاده نمود که می توانند در زمینه خود بهترین باشند. درست است که دکوراسیون داخلی مربوط به داخل منزل است اما هر محصولی که بتواند در زیبا تر شدن محیط کمک کرده و آن را از یک پارچگی درآورد می تواند به عنوان محصولی مفید برای دکوراسیون داخلی معرفی گردد.

kalasakht.com