چرا تزریقات در منزل انجام می شود؟

خیلی از مردم بر این باورند که تا جایی که توانش را دارند، برای تزریقات به بیمارستان و مراکز پزشکی مراجعه کنند. آن ها می گویند تا وقتی که این مراکز هستند چرا تزریق در منزل انجام شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تزریقات در منزل  ویژگی های بسیار زیادی دارد. با این حال باز هم شما می توانید تزریقات خود را در مراکز درمانی نیز انجام دهید. اما بهتر است بدانید که ویژگی های خیلی زیادی در تزریقات در منزل وجود دارد که تزریقات در بیمارستان ها این ویژگی‌ها را ندارند.

برای مثال اگر شخصی از جمله افراد سالمند، باردار، ناتوان و یا حتی کودکان به علت حالِ بدشان نتوانند به خوبی حرکت کنند، اما نیاز تزریقات داشته باشند بهترین گزینه برای آن ها تزریقات در منزل می باشد. با این کار حتی ممکن است سلامتی خود را زودتر به دست آورند.

خدمات تزریق در منزل

چند روش برای تزریقات در منزل وجود دارد؟

موارد زیر شامل تمام روش های تزریقات در منزل می باشد.

 • عضلانی
 • وریدی
 • زیر جلدی
 • داخل جلدی

داروهایی که برای تزریق استفاده می شوند به شکل پودر یا مایع هستند؛ که آن ها را در ظرف هایی از جنس استریل به حالت ویال و یا آمپول ارائه می دهند. انجام تزریقات دارو در زیر پوست، پوست، داخل رگ و یا داخل ماهیچه ها می باشد.

ویال به ظرفی شیشه ای که در پوشی پلاستیکی دارد گفته می شود. در داخل ویال یک یا چند دوز دارو جای می شود. آمپول هم محفظه ای از جنس شیشه می باشد که داخل آن یک یا چند دوز دارو قرار می گیرد.

معمولاً این داروها را در مکانی به نام تزریقاتی تزریق می کنند. فردی هم که مسئول تزریق دارو است تمام روش های تزریق دارو را می شناسد. همچنین او باید در این زمینه تخصص و تجربه لازم را داشته باشد.

در ادامه خواهیم گفت که تزریقات در منزل غرب تهران در چه مناطقی انجام می شود و به بررسی دقیق تر آن ها می پردازیم.

 تزریقات در منطقه گیشا

تزریقات در منزل گیشا از طریق کادر مجرب انجام می شود. افراد می ‌توانند با داشتن اطمینان کامل تزریقات خود را به کادر متخصص به طبیب بسپارند. زیرا تمام افراد کادر درمان به طبیت دارای تخصص و تجربه کافی هستند. افراد این کادر از متخصصان مشغول به کار در بیمارستان های گیشا می باشند.

از آن جایی که برای انجام تزریقات باید تخصص و تجربه کافی را به همراه خدماتی مرغوب و با کیفیت داشت، به افرادی که می خواهند تزریقات در منزل انجام دهند توصیه می شود تا با اطمینان کامل این کار را به پرستاران مجرب این مجموعه بسپارند.

پرستاری در منزل گیشا

افرادی که از خدمات تزریقات در منزل گیشا بهره برده اند، از بالا بودن کیفیت خدمات آگاه اند. از این رو افراد زیادی که ساکن گیشا هستند بسیاری از خدمات پزشکی خود را به شرکت به طبیب واگذار می کنند. حتی گاهی فردی تنها یکبار از خدمات تزریقات این شرکت استفاده کرده است. اما پس از انجام کار از کیفیت و تخصصی بودن کار راضی بوده است. به همین دلیل سایر خدمات پزشکی خود را نیز به طبیب واگذار کرده است.

ممکن است برای شما این سوال پیش آید که در تمام نقاط گیشا خدمات تزریق ارائه داده می شود یا تنها محدوده خاصی از این خدمات بهره می برند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی افراد ساکن گیشا می ‌توانند در هر مکان از این منطقه و در هر لحظه تزریقات خود را به ما بسپارند‌. پرستاران ما سر وقت و به موقع خدمات شما را در منزل انجام می دهند.

تزریقات در غرب تهران

با استفاده از خدمات تزریقات در منزل غرب تهران می توانید تجربه ای فوق العاده را در درمان خود داشته باشید. اگر شما ساکن منطقه شهرک غرب هستید و نیاز به تزریقات دارید، می توانید با استفاده از خدمات تزریقات در منزل به طبیب بهترین خدمات را داشته باشید.

تمامی کادر درمان مراکز درمانی به طبیب در شهرک غرب کار خود را به صورت تخصصی و ماهرانه انجام می دهند. همچنین تمام این پرستاران دارای تجربه های زیادی طی سال های متوالی در بهترین بیمارستان ها می باشند. ممکن است برای برخی سوال پیش آید که آیا رشته تحصیلی این پرستاران مربوط به کاری که انجام می دهند است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله تمامی کادر درمان مشغول به کار در به طبیب تحصیلات مربوطه خود را در معروف ترین دانشگاه های کشور انجام داده اند. آن ها با تمام روش های تزریقاتی آشنا می باشند. این کادر مجرب در تمامی موقعیت ها واکنشی مناسب دارند. زیرا آن ها قصد دارند تا سلامت بیماران را حفظ کنند و نگذارند هیچ عاملی به سلامتی آن ها لطمه وارد کند.

کادر درمانی به طبیب پس از مراجعه به منزل شما و بررسی تمام موقعیت ها توصیه های کافی را در اختیار شما قرار می دهند.

افراد زیادی برای داشتن بهترین دوران مراقبتی نیاز به زندگی در محیطی سالم دارند.

تزریقات در مرزداران

در حال حاضر عده زیادی ساکن منطقه مرزداران می باشند. این افراد در بیشتر مواقع پس از مراجعه به مراکز درمانی برای انجام تزریقات با شلوغی زیادی روبرو می شوند. حتی ممکن است با کلافگی و خستگی محل را ترک کنند. به همین دلیل انجام تزریقات در مراکز درمانی مرزداران کمی دشوار است. از این رو عده زیادی از خدمات تزریقات در منزل مرزداران استفاده می کنند.

با زیاد تر شدن ازدحام در این منطقه باعث شد تا انجام خدمات تزریقات در مرزداران به بهترین نحو احسن ارائه نشود. به همین دلیل مناسب ترین گزینه تزریقات در منزل مرزداران می باشد. یک ترازو را تصور کنید که طرفی پرستاران کم و طرف دیگر بیماران زیاد باشند. این اتفاق دقیقاً در منطقه مرزداران رخ داده است. به همین دلیل رسیدگی مناسبی به بیماران نمی شود. حتی ممکن است خدمات ارائه داده شده با کیفیت کم روبه رو باشند.

تزریقات در مرزداران

اکنون سوال پیش می آید که تفاوت تزریقات در منزل با تزریقات در مراکز درمانی چیست؟ و چرا باید در مرزداران تزریقات را در منزل انجام داد؟

شما تصور کنید که یک پرستار تنها مختص به یک بیمار است و تمام مسئولیت های بیمار بر عهده این پرستار قرار دارد. در این صورت پرستار می تواند به بهترین شکل ممکن به بیمار رسیدگی کند‌. مرکز درمانی به طبیب با ارائه خدمات در منزل می ‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد و پرستار اعزام شده تمام خدمات و حواسش تنها به یک بیمار باشند تا با اقدامات لازم هر چه زودتر بیمار سلامتی خود را به دست آورد.

 چه کسانی  به تزریقات در منزل احتیاج دارند؟

برای استفاده از خدمات پزشکی علی الخصوص تزریقات در منزل افراد نباید حتما سن و بیماری خاصی داشته باشند. اما عده ای از بیماران به این خدمات نیاز دارند. در ادامه برخی از این افراد را خواهیم گفت.

 • کم بودن زمان

گاهی اوقات شما مشغلات بسیار زیادی دارند. ممکن است در همین مواقع شما به تزریقات احتیاج داشته باشید. در این جور مواقع با رفتن به مراکز درمانی وقت شما تلف می شود. اما اگر از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنید، در زمان خود نیز صرفه جویی کرده اید.

 •  شکستگی استخوان

بسیار واضح است که کسانی که استخوانشان شکسته است، نمی توانند به راحتی حرکت کنند و خارج شدن از منزل برایشان سخت است. به طبیب با ارائه خدمات تزریقات در منزل کمک زیادی به این افراد می کند.

 • وجود کرونا

از آن جایی که شیوع کرونا باعث شده تا مراکز درمانی آلوده ترین محیط ها باشند، ممکن است با رفتن به این مراکز مبتلا به کرونا شوید. به همین دلیل تزریقات در منزل مناسب ترین گزینه به خصوص برای افراد با بیماری های خاص می باشد.

 • ترس کودکان از سرم و آمپول

کودکان زیادی به علت وجود سوزن و داشتن درد نسبت به تزریقات ترس دارند. پرستاری که برای تزریقات در منزل تخصص دارد، می داند که روحیه کودکان به چه صورت است. به همین دلیل با رفتاری مناسب ترس آن ها را از بین می برند.

برای تزریقات در منزل چه وسایلی لازم است؟

فردی که کار تزریقات در منزل را انجام می دهد باید به درستی محل تزریق را تعیین کند. به طور کلی تعیین کردن محل تزریق به عواملی چون میزان بافت عضلانی، حجم ماده ای که قرار است تزریق شود، مجاروت اعصاب و عروق خونی پوست اطراف محل تزریق، جثه و هیکل بیمار، داروی تجویز، تکنیک تزریق و ... بستگی دارد. موارد زیر از وسایل تزریقات در منزل می باشند.

 • پنس
 • تیغ اره ای
 • سرنگ و سوزن
 • پایه سرم
 • کپسول اکسیژن
 • ترالی پنبه و الکل
 • دستکش
 • گارو
 • داروهای احیا
 • تنسوپلاست
 • آنژیوکت
 • سفتی باکس انواع سرم ها
 • گاز استریل
 • انواع سرم ها

انجام تزریقات در منزل با مجموعه به طبیب

افرادی که ساکن تهران هستند می توانند برای انجام تزریقات خود به مراکز درمانی مراجعه کنند. همچنین آن ها می‌ توانند در صورت نیاز از خدمات تزریقات در منزل بهره ببرند. شما می توانید با خرید داروهای خود از کادر مجموعه به طبیب بخواهید تا تزریقات شما را در منزل انجام دهند.

بهتر است برای راهنمایی و دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت به طبیب به نشانی www.behtabib.com مراجعه کنید. همچنین می توانید با این شماره 02191301863 تماس حاصل فرمایید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: