محمدرضا شایع ،خواننده رپ در ۹ مرداد سال ۱۳۷۲ در محله شاه عبدالعظیم تهران به دنیا آمده و دانشجوی انصرافی دانشگاه بوده و ترک تحصیل کرده است‌. در ادامه با وبسایت پاپیلار همراه باشید تا با بیوگرافی محمدرضا شایع آشنا شوید .

شایع

متولد 9 مرداد 1372 در تهران، خواننده است. دانشجوی انصرافی دانشگاه است، از با اخلاق ترین بچه های رپ ایران می باشد که از نوجوانی بصورت حرفه ای شروع کرده و با کمپانی های مشهور رپ همکاری کرده است .

سبک فعالیت او بیشتر به وضع جوانان و احترام به پدر و مادرش می باشد .

می گوید برای رسید به جایگاه الانش از تمام علاقمندی های شخصی اش گذشته و جلوی مشکلات ایستاده و حالا بجز شهرت محبوبیت خاصی در بین خوانندگان رپر دارد .

سپس در 14 سالگی بود که با شنیدن یک موسیقی رپ از ام پی تری پلیر همکلاسیم عاشق موسیقی رپ شدم و از آن لحظه به بعد جهان برایم از این رو به آن رو شد

این موسیقی باعث شد دنیاییم عوض شود و مسیر زندگی ام کاملا تغییر کند .

عشق به موسیقی

C2222apture

عشق موسیقی رپ باعث شد ، تمام پول تو جیبی ها و پول هایی که پدرم می گرفتم را خرج کافی نت و دانلود موسیقی رپ بکنم .

تمام آهنگ ها را گوش می دادم که مبادا جایی بگن فلان موسیقی را شنیدی و بگم نه .

محمدرضا شایع از با ادب ترین خوانندگان این عرصه هست که فکری متفاوت توام با موفقیت و بالا بردن این سبک دارد 

او در گفتگوهای خود از احترام و وحدت بچه های رپ حرف می زند و می گوید هیچکسی به فکر ما نیست و ما باید خودمان برای ارتقا این سبک تلاش کنیم .

محمدرضا شایع یکی از رپرهای معروف ایرانی است که پس از 10 سال فعالیت بتازگی عکس هایش را منتشر کرده است و از چهره اش رونمایی کرده است. او یکی از خوانندگان بزرگ و شناخته شده رپ است که در ادامه بیوگرافی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری و عکس های او و همسرش را مشاهده می کنید .

C3333apture

 

شروع فعالیت حرفه ای

از سن 14 سالگی به موسیقی و سبک رپ علاقه مند شد و دنبال این سبک موسیقی رفت. نخستین کاری که ارائه داد در سن 17 سالگی و سال 89 بود که نام آهنگ یه روز خوب میاد است و از ابتدای کار توانست بسیار معروف شود.

او خودش در مورد موسیقی و سبک رپ می گوید که علاقه وافری به خوانندگی در این سبک داشت و حتی پول تو جیبی هایی که پدرش به او می داد را خرج رفتن به کافه نت می کرد و موسیقی رپ دانلود می کرد.

در دوران دبیرستان برای شروع سبک رپ مصمم تر شد و شروع به تکست نویسی کرد و پس از دو سال هم یکی از همین تکست ها را خواند و نخستین آهنگ خود را در اینترنت منتشر کرد .

 دانلود ریمیکس رپ

شما عزیزانی می توانید برای دانلود بهترین ریمیکس های رپ شایع به رسانه پاپیلار مراجعه فرمایید و از شنیدن جدید ترین موزیک ها لذت ببرید .