وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مستمری بگیران تامین اجتماعی و کارمندان بازنشسته بانک رفاه که مایل به دریافت وام قرض الحسنه هستند، امکان استفاده از طرح امید رفاه را دارند. این تسهیلات به صورت قرعه کشی ماهیانه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود. باز بودن حساب مرتبط با طرح امید در تاریخ پرداخت وام و عدم مسدود شدن آن تا سررسید، تکمیل حق عضویت‌های ماهیانه معوق طرح در حساب مربوطه قبل از پرداخت تسهیلات و انسداد حق عضویت‌های دریافت شده در بازه زمانی 13 ماهه ابتدایی عضویت، از جمله شرایط و الزمات اعطای تسهیلات طرح امید رفاه هستند. در صورتی که متقاضیان این وام حق عضویت‌های ماهیانه خود را پرداخت نکنند، اسامی آن‌ها از فهرست شرکت کنندگان در قرعه کشی‌های آتی حذف خواهد شد.

میزان اقساط وام قرض الحسنه 10 میلیونی طرح امید رفاه

تسهیلات این طرح بدون سود بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به 24 ماه می‌رسد. با توجه به مبلغ وام، میزان کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 454 هزار و 545 تومان است. جمع کل اقساط این تسهیلات 10 میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود. سود کل وام نیز 600 هزار تومان است.

این طرح بانک رفاه کارگران به منظور تنوع بخشی به سبد خدمات اعتباری و با هدف جلب رضایت عموم مشتریان تبیین شد. افرادی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات هستند و برای آن ثبت نام کرده‌اند، باید اخبار قرعه کشی مربوط به آن را پیگیری کنند. اکنون اسامی برندگان قرعه کشی این طرح تسهیلات در سایت بانک رفاه کارگران بارگذاری شده است.

در طرح امتیازی مهر  بانک مهر ایران می‌توان با ایجاد میانگین حساب ۳-۱۲ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کرد.

شرکت
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

 

نام وام
تسهیلات امتیازی مهر ایران

 

سود
4 %

این تسهیلات قرض‌الحسنه است و ۴٪ کارمزد دارد

سقف وام
200 میلیون تومان

 

نوع ضمانت
ضامن رسمی

 

نیاز به سپرده

 

 

 

حساب سپرده لازم
قرض الحسنه

 

مدت زمان خواب سپرده
3 ماه

برای این تسهیلات باید بین ۳-۱۲ ماه دارای میانگین حساب باشید

مسدودی سپرده

 

 

 

حداکثر زمان بازپرداخت
60 ماه

 

قسط وام
3,333,333 تومان

 

مجموع رقم وام و سود
200,100,000 تومان

 

سپرده جداگانه
-

 

هزینه‌های جانبی

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

 

شرایط و مقررات
  • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد

 

همانند اکثر وام‌های بانک مهر ایران که با واریز مستمر یا ایجاد میانگین حساب و قرض‌الحسنه و بدون سود است،‌ در این طرح نیز می‌توانید با ایجاد میانگین ۳-۱۲ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. این وام قرض‌الحسنه است و فقط ۴ درصد کارمزد دارد.

بانک شهر برای مشتریان خود اقدام به پرداخت تسهیلات بدون ضامن و از طریق اعتبارسنجی کرده است. این تسهیلات فقط مختص مشتریانی است که از قبل در این بانک دارای حساب و دارای امتیاز و میانگین حساب مناسب جهت بهره‌مندی از این تسهیلات هستند. سقف این وام ۵۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۳۶ ماهه است. همچنین اعتبارسنجی شما بعنوان ضمانت تسهیلات برای شما در نظر گرفته می‌شود.

نکته مهم در این تسهیلات این است که تمامی مراحل ثبت و درخواست از طریق اپلیکیشن همراه شهر پلاس انجام می‌گیرد و اطلاعات و شرایط بیشتر این تسهیلات در این اپلیکیشن آمده است.

 

شرکت
بانک شهر

 

نام وام
تسهیلات بدون ضامن بانک شهر

 

سود
18 %

 

نیاز به سپرده
1

 

حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه

 

نوع ضمانت
اعتبارسنجی

 

سقف وام
50 میلیون تومان

 

حساب سپرده لازم
قرض الحسنه

حساب مورد نظر برای این تسهیلات می‌توانند کوتاه‌ مدت، جاری یا قرض‌الحسنه باشد

سپرده جداگانه
-

 

هزینه‌های جانبی

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده

 

قسط وام
1,807,620 تومان

 

کل سود وام
15,074,312 تومان

 

مجموع رقم وام و سود
65,174,312 تومان

 

شرایط و مقررات
  • وام‌گیرنده حتما مشتری بانک شهر باشد
  • وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد.

 

نام وام
تسهیلات بدون ضامن بانک شهر

 

سود
18 %

 

نوع ضمانت
اعتبار شغلی

 

حداکثر زمان بازپرداخت 36 ماه

طرح 24 بانک دی

طرح ۲۴ بانک دی در واقع وام فوری‌ است که در ازای سپرده‌گذاری، ظرف ۲۴ ساعت به افراد ارائه می‌شود. سود آن ۲ تا چهار درصد است.

سود این وام برحسب سود سپرده است یعنی چنانچه سود سپرده 2 درصد باشد سود وام نیز دو درصد است و یا چنانچه سود چهاردرصد باشد سود وام نیز چهاردرصد خواهد بود.

سقف وام 50 میلیون تومان و در قالب کارت اعتباری است. متقاضی باید سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشد که این سپرده نیز به عنوان ضمانت مسدود خواهد شد.

مهمترین شرط در دریافت وام این است که وام گیرنده نباید به بانک بدهکار و دارای چک برگشتی باشد.

طرح ره‌آورد بانک دی

در طرح ره‌آورد بانک دی متقاضی با افتتاح حساب در این طرح می‌تواند، علاوه بر گرفتن دستگاه کارتخوان با ایجاد میانگین حساب تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه هم دریافت کند.

این وام به ‌صورت قرض‌الحسنه است و چهار درصد کارمزد از وام کسر می‌‌شود. مدت زمان خواب سپرده در این وام سه ماه خواهد بود و سقف وام 20 میلیون تومان است.