وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد

شرکت نام وام سود سقف وام نوع ضمانت نیاز به سپرده حساب سپرده لازم مدت زمان خواب سپرده مسدودی سپرده نسبت مبلغ وام به میزان سپرده حداکثر زمان بازپرداخت قسط وام کل سود وام مجموع رقم وام و سود سپرده جداگانه هزینه‌های جانبی شرایط و مقررات

بانک سینا

 

ارغوان

 

18 %

سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری ۱۸، ۲۰، ۲۲ و ۲۳ درصد است

200 میلیون تومان

برای شرکت ها و اشخاص حقوقی سقف وام ۵۰۰ میلیون تومان است

ضامن رسمی

 

 

 

قرض الحسنه

 

2 ماه

مدت زمان خواب سپرده بین ۲ تا ۶ ماه است

 

 

175

این نسبت برحسب دوره بازپرداخت، مدت ماندگاری و سود تسهیلات بین ۴۰ تا ۱۷۵ درصد است

36 ماه

 

7,230,479 تومان

برای سود ۲۳ درصد این مبلغ ۷.۷۴۱.۹۴۴ میلیون تومان است

60,297,248 تومان

برای سود ۲۳ درصد این مبلغ ۷۸.۷۰۹.۹۹۵ میلیون تومان است

360,297,248 تومان

برای سود ۲۳ درصد این مبلغ ۲۷۸.۸۰۹.۹۹۶ میلیون تومان است

-

 

۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

 

  • وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

 

افزایش سرمایه همیشه یکی از دغدغه‌های آدم‌هایی است که شاید خیلی اهل ریسک و کارهای اقتصادی نیستند. طرح ارغوان بانک سینا بیشتر از هر کس، به درد همین افراد می‌خورد. کسانی که پس‌اندازی دارند اما مقدار این پس‌انداز به قدری نیست که بتوانند ماشین، کالا یا وسایل موردنیازشان را بخرند، یا پولشان را تبدیل به سرمایه‌ای برای کسب‌وکار کنند. بعضی‌ها هم همیشه مقداری پول در حساب بانکیشان دارند اما برنامه‌ای برای آن نقدینگی در نظر نگرفته‌اند. طرح ارغوان بانک سینا علاوه بر تمام متقاضیان وام، به درد تمام این دسته از افراد می‌خورد.

طرح ارغوان بانک سینا چقدر وام می‌دهد؟

طرح ارغوان بانک سینا با شعار « 2ماهه سرمایه خود را 5/2برابر کنید» این امکان را برای مشتریانش فراهم کرده تا پس‌اندازشان را در حساب بانک سینا بگذارند و بعد از گذشت 2 تا 6 ماه براساس میانگین حساب از این بانک وام بگیرند. میزان مدت زمانی که پول در حساب شما باقی می‌ماند هم ارتباط مستقیمی به مقدار وام و میزان سودی که بانک آن وام را به‌تان می‌دهد، دارد. یعنی هر قدر زمان بیشتری پول داخل حساب‌تان بماند، می‌توانید وام بیشتر با سود مناسب‌تری از بانک سینا بگیرید. اما برای استفاده از مزایای طرح ارغوان چقدر نیاز داریم؟ حداقل پولی که برای استفاده از تسهیلات میانگین حساب بانک سینا در طرح ارغوان نیاز دارید، 5 میلیون تومان است. که بعد از گذشت 2 ماه می‌توانید تا 2/5برابر ان وام بگیرید. اما سقف وامی که طرح ارغوان به متقاضیانش می‌دهد، چقدر است؟ سقف تسهیلات برای افراد عادی 200 میلیون تومان و برای صاحبان کسب‌وکار و دارای پروانه کسب 500میلیون تومان است.

اقساط وام طرح ارغوان چقدر است؟

اگر قصد گرفتن وام طرح ارغوان بانک سینا را دارید و ترجیح می‌دهید در اقساط بلندمدت‌تری وام‌تان را برگردانید، این قانون طلایی را یادتان بماند:‌ «به ازای هر ماه سپرده‌گذاری، 6ماه به زمان بازپرداخت اقساط اضافه می‌شود.» یعنی اگر بعد از 2ماه از زمان افتتاح حساب سپرده وام بگیرید، اقساط وام 12 ماهه خواهد بود و اگر سقف 6 ماه سپرده‌گذاری‌تان را طی کنید، وام شما با اقساط 36 ماه خواهد بود. برای اطلاع از ضریب تسهیلات - مثلا اگر سپرده 100 میلیونی گذاشته‌اید و ضریب تسهیلات آن 150درصد است، یعنی 1/5 برابر موجودی حساب‌تان وام به شما تعلق می‌گیرد- و مدت بازپرداخت تسهیلات و سود وام طرح ارغوان کافی است جداول زیر را ببینید.

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 40% 18%
۳ ۱۸ 40%
۴ ۲۴ 40%
۵ ۳۰ 40%
۶ ۳۶ 40%

 

 

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 60% 20%
۳ ۱۸ 60%
۴ ۲۴ 60%
۵ ۳۰ 60%
۶ ۳۶ 60%

 

 

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 100% 22%
۳ ۱۸ 100%
۴ ۲۴ 100%
۵ ۳۰ 100%
۶ ۳۶ 100%

 

 

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 150% 23%
۳ ۱۸ 155%
۴ ۲۴ 160%
۵ ۳۰ 170%
۶ ۳۶ 175%